Washroom 2.tif

Toalety a umyvárne Plus

Ak chcete pozvať používateľov toaliet a umyvární, aby si oddýchli v príjemnejšom prostredí a postarali sa o viac než len svoje základné potreby, rad Tork toalety a umyvárne Plus má všetko, čo potrebujete. Od našich mäkkých, pohodlných utierok až po náš hydratačný krém, návštevníci s rôznymi potrebami ocenia osobitnú starostlivosť a pozornosť, ktorú poskytujete.

Utierky na ruky


Odporúčané produkty

Vaši návštevníci s rôznymi potrebami ocenia naše Tork jemné utierky Advanced. Okrem rýchleho sušenia rúk majú tieto mäkké, pohodlné utierky silu utrieť škvrny na oblečení a ďalšie výhody. Pri použití so zásobníkom s utierkami v kotúči Tork Matic™ získate bezproblémový a dobre navrhnutý systém s vysokou kapacitou, takže utierky vám nedôjdu. Ba čo viac, jeho dávkovanie jednej utierky naraz reguluje spotrebu a znižuje odpad.

Tork Matic® zásobník na papierové utierky na ruky v kotúči biely

Tork Matic® zásobník ...

Druh tovaru: : 551000

Tork Matic® jemné utierky na ruky v kotúči

Tork Matic® jemné uti...

Druh tovaru: : 290067

Mydlo


Odporúčané produkty

Ponúknite návštevníkom upokojujúce, hydratujúce umytie rúk naším Tork extra jemným penovým mydlom. Jeho luxusné bezparfémové a nefarbené zloženie redukuje riziko podráždenia pokožky a alergických reakcií. Umývanie je pre každého jednoduché vďaka nášmu Tork zásobníku na penové mydlo Tork s ľahko stlačiteľnou pákou. Švédska reumatická asociácia potvrdzuje, že sa ľahko používa.

Tork zásobník na mydlo a dezinfekčné prostriedky

Tork zásobník na mydl...

Druh tovaru: : 561500

Tork extra jemné penové mydlo

Tork extra jemné peno...

Druh tovaru: : 520701

Sprchovací gél


Odporúčané produkty

Pre kompletnú starostlivosť pri sprchovaní bez prázdnych fliaš je najvhodnejšie naše Tork tekuté mydlo na vlasy a telo. Ľahko parfumovaný s bohatou krémovou penou zanecháva svieži a čistý pocit. A sprchovanie je jednoduché pre každého vďaka nášmu Tork zásobníku na tekuté mydlo s ľahko stlačiteľnou pákou. Švédska reumatická asociácia potvrdzuje, že sa ľahko používa.

Tork Mini zásobník na tekuté mydlo

Tork Mini zásobník na...

Druh tovaru: : 561000

Telové mlieko


Odporúčané produkty

Pridajte extra dotyk láskavosti naším Tork krémom bez parfemácie na ruky a telo. Jeho bohaté zloženie zahŕňa povzbudzujúce hydratačné látky a prírodný vitamín E. Je ideálny pre upokojenie a chráni normálnu, suchú a citlivú pleť. Použite náš Tork zásobník na tekuté mýdlo s ľahko stlačiteľnou pákou. Môžu ho použiť aj ľudia so slabými rukami a vychutnať si celkovú starostlivosť o pleť. Švédska reumatologická asociácia potvrdzuje, že zásobníky Tork s ľahko stlačiteľnou pákou sa ľahko používajú.

Tork Mini zásobník na tekuté mydlo

Tork Mini zásobník na...

Druh tovaru: : 561000

Tork krém bez parfumácie na ruky a telo

Tork krém bez parfumá...

Druh tovaru: : 420202

Toaletný papier


Odporúčané produkty

Vďaka nášmu dvojitému zásobníku utierok strednej veľkosti Tork vám nikdy nebudú chýbať mäkké utierky. Obsahuje dva plné kotúče našich kvalitných utierok Tork Advanced. Prázdne jadrá zostanú v zásobníku a podlaha zostane čistá.

Tork dvojitý zásobník na toaletný papier v kotúči strednej veľkosti

Tork dvojitý zásobník...

Druh tovaru: : 557500

Tork Mid-size jemný toaletný papier Premium

Tork Mid-size jemný t...

Druh tovaru: : 127520

Starostlivosť o vzduch


Odporúčané produkty

Náš osviežovač vzduchu Tork Citrus má peknú, sviežu vôňu, ktorá dáva každému návštevníkovi príjemný zážitok z toalety a umyvárne. Tento vysoko kvalitný vonný olej je špeciálne vyvinutý na poskytovanie dlhotrvajúcej sviežosti vzduchu a neutralizáciu pachov. Spoločne so zásobníkom osviežovača vzduchu Tork majú vôňu citrusov, aby zakaždým privítali každého hosťa.

Tork elektronický osviežovač vzduchu

Tork elektronický osv...

Druh tovaru: : 562000

Tork citrusová vôňa do osviežovača vzduchu

Tork citrusová vôňa d...

Druh tovaru: : 236050

Odpadkový kôš


Odporúčané produkty

Doplňte svoj vzhľad a zvýšte pohodlie svojej toalety a umyvárne vďaka nášmu vysokou kapacitnému 50 l odpadkovému košu Tork Elevation. Jeho atraktívny dizajn udržuje odpad ukrytý pre príjemné prostredie. Ľahko sa čistí, vyprázdňuje a dopĺňa našimi silnými a spoľahlivými Tork vreciami do odpadkového koša. K dispozícii je aj nenápadný sanitárny kôš Tork so zodpovedajúcim dizajnom.

Tork odpadkový kôš 50 l

Tork odpadkový kôš 50 l

Druh tovaru: : 563000

Tork vrecia do odpadkového koša 50 l

Tork vrecia do odpadk...

Druh tovaru: : 204060

Papierové vreckovky


Odporúčané produkty

Vaši hostia sa cítia byť vítaní, ak im ponúkate extra komfort a pohodlie. Napríklad naše Tork extra mäkké papierové vreckovky v atraktívnom zásobníku montovanom na stenu alebo samostatne stojacom Tork zásobníku na papierové vreckovky sú vždy vítané.

Tork extra jemné papierové vreckovky Premium

Tork extra jemné papi...

Druh tovaru: : 140280

Čistič WC sedadiel


Odporúčaný výrobok

Pre hostí, ktorí chcú zvýšenú hygienu, je k dispozícii náš čistič na WC sedadiela.

Tork Mini zásobník na tekuté mydlo

Tork Mini zásobník na...

Druh tovaru: : 561000

Tork čistič WC sedadiel

Tork čistič WC sedadiel

Druh tovaru: : 420302

Papierové podložky na WC


Odporúčané produkty

Poskytujú osobitnú ochranu, ktorá zlepšuje hygienu pomocou Tork papierových podložiek na WC, ktoré môžete spláchnuť. Nástenný zásobník papierových podložiek na WC dosky je tenký, takže sa zmestí na toaletu a do umyvárne.

Tork zásobník na papierové podložky

Tork zásobník na papi...

Druh tovaru: : 344080

Tork papierové podložky

Tork papierové podložky

Druh tovaru: : 750160