Otváracie hodiny reštaurácií

Think ahead s Tork

Tork vás inšpiruje a podporuje, aby ste mysleli dopredu a boli stále pripravený na podnikanie. Od nového pohľadu na zlepšenie skúseností hostí a na efektivitu upratovania až po vaše možnosti lepšej udržateľnosti. Zlepšujeme vaše podnikanie tým, že vám poskytujeme tie správne vedomosti, hygienické produkty a služby, aby ste sa pripravili na to, v čom je vaše podnikanie najlepšie.

Naša ponuka

Kedykoľvek budete potrebovať niečo utrieť, vysušiť, vyčistiť alebo vyleštiť, my sa o to postaráme. Naša séria zásobníkov, náplní a služieb je navrhnutá tak, aby spĺňala špecifické potreby toaliet a umyvární, priemyselných prostredí, kuchýň a jedálenských priestorov. Takže sa môžete venovať tomu, čo je vo vašom podnikaní skutočne dôležité.
 

Toto je Tork

Tork je vedúcou nadnárodnou značkou v oblasti hygieny na pracoviskách. Zo všetkých síl sa snažíme pomáhať vám zlepšiť vaše podnikanie – od zvýšenia celkového zisku až po dosiahnutie vyššej kvality vášho pracovného života. To je cieľ, ktorý poháňa našich ľudí a špičkové inovácie smerom k cirkularite a zdraviu. 
 
A ako súčasť spoločnosti Essity sme odhodlaní slúžiť vašim potrebám udržateľným spôsobom – čo vám ušetrí čas, peniaze a úsilie, takže sa môžete sústrediť na to, čo je najdôležitejšie pre vaše podnikanie.

Tork, značka spoločnosti Essity

 
Spoločnosť Essity je vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti hygieny a zdravia, ktorá vyvíja, vyrába a predáva hygienické produkty a riešenia osobnej starostlivosti (produkty pre deti, ženy, inkontinenčné produkty a medicínske riešenia), spotrebiteľské papierové utierky a profesionálne hygienické produkty a riešenia. Výrobky sa predávajú pod mnohými silnými značkami vrátane celosvetovo uznávaných značiek, ako sú TENA a Tork, a pod ostatnými značkami, ako sú Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa.
Obchodné operácie sú založené na modeli udržateľného podnikania so zameraním na vytváranie hodnôt pre ľudí a prírodu. Spoločnosť má sídlo v Štokholme vo Švédsku a je na zozname Nasdaq Štokholm. Essity bola súčasťou skupiny SCA.
 
Essity_logo_120x30.jpg


Zistite viac o Essity tu

Essity v číslach

Udržateľný život

Riešenia Tork pomáhajú ľuďom byť rovnako udržateľní, keď sú mimo domova, ako keď sú doma. Náš záväzok udržateľnosti je založený na troch oblastiach vplyvu, kde si myslíme, že naše produkty a riešenia budú mať najväčší vplyv: zdravie, viac z menej a cirkularita. Spolu zlepšíme váš udržateľný výkon.
 
 
Movie-sustainability-16_10.jpg

Pomáhame spoločnostiam už viac ako 50 rokov.

Už viac ako polstoročia formuje značka Tork trh a je lídrom v oblasti inovácií v profesionálnej hygiene na celom svete. V roku 1968 sme predstavili prvý zásobník na bezdutinkové kotúče so stredovým odvíjaním a teraz sme v popredí digitalizácie celého upratovacieho priemyslu a snažíme sa urobiť životy ľudí mimo domova udržateľnejšie – to všetko, aby sme pomohli našim obchodným partnerom zvládnuť ich výzvy a konkurenciu.


Naša impozantná história inovácií


Helping businesses.png