Deti umývajúce si ruky

Vzdelávanie

Na udržanie zdravia študentov, učiteľov aj nepedagogických zamestnancov je nutná čistá škola s neobmedzeným prístupom k správnym hygienickým produktom. Ako prevencia šírenia infekcie slúži aj správne vybavenie všetkých toaliet a ostatných priestorov v celom zariadení, ich pravidelné upratovanie a údržba. Značka Tork už viac ako 50 rokov vyvíja snahu zlepšovať hygienu a upratovanie v školách tým, že poskytuje komplexné hygienické riešenia a produkty, ako aj vzdelávacie programy zamerané na umývanie rúk, čím uľahčuje školám starostlivosť o zdravie študentov, učiteľov aj nepedagogických zamestnancov vo svojich priestoroch.

Zaistite kvalitnú hygienu rúk

Kvalitné vzdelávanie zamerané na hygienu rúk vám pomôže udržať vašich študentov, učiteľov aj ostatných zamestnancov v bezpečí, znížiť mieru šírenia vírusov a chorôb, a to bez ohľadu na to, aký typ vzdelávacieho zariadenia vediete. Každá veková skupina si vyžaduje špecifický prístup pri podpore správnej hygieny rúk a zároveň je veľmi dôležité, aby chorí študenti, učitelia ani ostatní zamestnanci nechodili do školy. Je dôležité, aby ste vo svojej škole a vzdelávacích zariadeniach podporili časté a dôkladné umývanie rúk, plne zásobili všetky priestory na hygienu rúk mydlom a papierovými utierkami na ruky a mali k dispozícii teplú vodu.
 
Stiahnite si plagát s postupmi umývania a dezinfekcie rúk.

Prečo sú papierové utierky bezpečnejšou voľbou

K dodržiavaniu kvalitnej hygieny rúk patrí prístup k bezpečným spôsobom utierania rúk. Utieranie rúk papierovou utierkou na ruky pomáha znižovať riziko šírenia baktérií, zatiaľ čo sušiče rúk môžu šíriť mikróby do vzduchu vo vyššej miere*. Papierové utierky na ruky majú aj mnoho iných použití ako sušenie rúk, napríklad fúkanie nosa, utieranie úst, úprava mejkapu, zdravotné dôvody aj vyhýbanie sa špinavým kľučkám dverí a kohútikov.
 

Odporúčanie produktov

Kontaktujte nás

Ako môžete vytvoriť hygienické a čisté pracovné prostredie? Pozvite niektorého z našich expertov, aby sa s vami skontaktoval, a porozprávajte sa o našich produktoch a riešeniach.

Referencie

*https://health.clevelandclinic.org/the-dirty-truth-about-hand-dryers/