Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto:

Hygiena na prvom mieste

Zníženie rizika krížovej kontaminácie je na vašom pracovisku rozhodujúce. Naše šetrné mydlá, krémy, dezinfekcia a jemné utierky môžu pomôcť tým, ktorí si často umývajú ruky, chrániť ich a zároveň chrániť ostatných pred choroboplodnými zárodkami. Náš kompletný sortiment na hygienu rúk zahŕňa aj atraktívne bezdotykové automatické zásobníky. Ďalej môžu pomôcť znížiť šírenie baktérií a dokonca aj motivovať k dodržiavaniu hygieny.

Odporúčanie produktov

Vo fascinujúcom štýle

Keď sa po návšteve toalety a umyvárne ľudia chcú o nej ešte neskôr rozprávať, vaša úprava musela zapôsobiť. Chcete svojím podnikaním zapôsobiť a zanechať trvalý dojem? Naše výrobky vo fascinujúcom štýle dopĺňajú vysokú kvalitu povrchovej úpravy a materiály luxusných toaliet a umyvární, ktorých dizajn tak žiari. Výnimočná starostlivosť o vašich zákazníkov sa začína tu.

Odporúčanie produktov

Základné toalety a umyvárne

Ak potrebujete hospodárne toalety alebo umyvárne s nízkymi nárokmi na údržbu, kam vchádzajú mnohí používatelia a rýchlo vychádzajú von, tie správne komponenty vrátane robustných hygienických systémov sú absolútne nevyhnutné. Naše zásobníky s dávkovaním utierok alebo hygienického papiera po útržkoch môžu pomôcť kontrolovať spotrebu. A čo viac, naše veľkokapacitné mydlové a papierové náplne pomáhajú poskytovať konzistentné služby bez nutnosti vyčlenenia zdrojov na čistenie a údržbu.

Odporúčanie produktov

Toalety a umyvárne Plus

Ak chcete pozvať používateľov toaliet a umyvární, aby si oddýchli v príjemnejšom prostredí a postarali sa o viac než len svoje základné potreby, rad Tork toalety a umyvárne Plus má všetko, čo potrebujete. Od našich jemných, komfortných utierok až po náš hydratačný krém, návštevníci s rôznymi potrebami ocenia osobitnú starostlivosť a pozornosť, ktorú poskytujete.

Odporúčanie produktov