Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete.

Samoobslužné zariadenia

Udržať zákazníkov v pohybe a zároveň im dať to, čo chcú, môže byť náročné z hygienického hľadiska. Musíte zabezpečiť, aby bolo doplňovanie, likvidácia odpadu a skladovanie čo možno najmenej bezproblémové. Náš rad inteligentných výrobkov vrátane systému Tork Xpressnap zásobníkov na servítky je navrhnutý tak, aby zvýšil efektivitu tak, aby mohli zamestnanci venovať viac času udržaniu spokojnosti zákazníkov, a to aj v čase špičky.

Odporúčanie produktov

Reštaurácie s obsluhou

Vaši zákazníci si všimnú, keď je ich kulinársky zážitok zdokonalený až do najmenšieho detailu. Naše výrobky na utieranie a čistenie vám môžu pomôcť zabezpečiť vynikajúcu hygienu, no mať možnosť dotvoriť detaily na stoloch môže tiež urobiť veľký rozdiel. Všetko je zamerané na podporu kulinárskeho zážitku, ktorý chcete vytvoriť.

Odporúčanie produktov

Drive Thru

Zákazníci, ktorí riešia veci počas jazdy, sa znova vrátia, keď splníte ich potreby rýchlo a spoľahlivo. Naše výrobky Drive through pomôžu zvýšiť účinnosť i spokojnosť zákazníkov.

Odporúčanie produktov

Vlastná potlač

Naše servítky sú navrhnuté tak, aby boli užitočné. Ale prečo by nemohli slúžiť ešte lepšie? Vedeli ste, že 75 % používateľov si všimne potlač na servítke? Vlastná potlač je cenovo efektívny spôsob, ako propagovať svoju značku a pomôže, aby bola príležitosť ešte výnimočnejšia. S vlastnou potlačou sú vaše možnosti nekonečné! Ponúkame riešenia potlače na všetky naše servítky do zásobníkov, ako aj na širokú škálu našich bežných servítok. Vlastná potlač vám pomôže vytvoriť dobrý dojem a pre vašich hostí ešte nezabudnuteľnejší kulinársky zážitok. Ak chcete ďalšie informácie, kontaktujte člena obchodného tímu zástupcu značky Tork.