Zdravotná sestra

Zdravotníctvo

Kvalitná zdravotná starostlivosť začína s kvalitnou hygienou a upratovaním v nemocniciach, ambulanciách a ostatných zdravotníckych zariadeniach. Pri starostlivosti o seba, o svojich spolupracovníkov, pacientov a návštevníkov je na zvýšenie kvality a bezpečnosti starostlivosti dôležitá účinná hygiena rúk a riešenia na upratovanie v nemocniciach a zdravotníckych zariadeniach. Z pozície poprednej značky v oblasti profesionálnej hygieny pre nemocnice a zdravotnícke zariadenia sme tu, aby sme pomáhali. Naše informácie, odporúčania a produkty podložené dôkazmi pomôžu každému vo vašom zdravotníckom zariadení dosiahnuť najvyšší stupeň hygieny rúk, dodržiavania postupov upratovania, aby ste sa vy mohli zamerať na to, na čom skutočne záleží – poskytovať vynikajúcu starostlivosť svojim pacientom.

Zachráňte životy – umývajte si ruky!

Svetová zdravotnícka organizácia určila 5 kľúčových krokov, ktoré zlepšujú prevenciu a kontrolu infekcií a prinášajú pozitívnu zmenu správania.

Výcvik a vzdelávanie

Dodržiavanie správnej hygieny rúk je pre zdravotníckych pracovníkov nevyhnutné, aby sa pri práci cítili bezpečne. Nechajte spoločnosť Tork, aby vám pomohla premeniť teóriu na prax pomocou našich školení založených na dôkazoch a odporúčaní týkajúcich sa hygieny rúk.

Odporúčania výrobkov