Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď chcete utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. Takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie.

Utieranie

Utieranie, nasávanie rozliatych tekutín či zbieranie prachu a nečistôt sú bežné pre výrobné úkony. Čím rýchlejšie ste hotoví, tým skôr môžete pokračovať v práci. Naše viacúčelové utierky sú silné, pružné a absorpčné. Sú ideálne na udržanie suchého náradia, nepoškvrneného povrchu a funkčných zložitých dielov. Vďaka zásobníku v blízkosti nebude problém nájsť utierku.

Odporúčanie produktov

Upratovanie

Pravidelná údržba, ako je odstraňovanie odolných nečistôt a škvŕn z povrchov, strojov a z náradia, udržuje prestoje na minime. Naše utierky z netkanej textílie – suché alebo použité s vodou, rozpúšťadlami alebo čistiacimi prostriedkami – pomáhajú pri čistení. Naše čistiace utierky sú odolnejšie ako papier, vydržia dlhšie a pôsobia rýchlo, aby ušetrili čas a peniaze.

Odporúčanie produktov

Leštenie

V prípade lesklých, chránených povrchových úprav dosiahne najlepšie výsledky v prípade každého povrchu nanášaním lesku pomocou leštiacej handričky. Kľúčom je použitie účelových utierok, ktorý sú dostatočne jemné, aby nedošlo k poškriabaniu, a zároveň možnosť aplikovať lesk bez námahy. Naše trvanlivé, účelové utierky na leštenie absorbujú a uvoľňujú leštidlo rovnomerne, čím urýchľujú úlohu a efektívne zlepšujú celkový výsledok.

Odporúčanie produktov

Umývacie kúty

Ušetrite čas s umývacími stanicami Tork umiestnenými vašim pracovníkom nablízku. Čím skôr si ruky umyjú a vysušia, tým skôr môžu začať s ďalšou úlohou.

Odporúčanie produktov