Smurfit Kappa

Záväzok k produktivite a zdraviu personálu

Zvýšená kapacita na toaletách a umyvárňach vytvára lepší pocit z nich, zvyšuje hygienický štandard a eliminuje prestoje, keďže zlepšuje plynulosť návštev zamestnancov. Dokazuje to aj plnenie záväzku starostlivosti o zamestnancov, vďaka čomu sú zamestnanci motivovavnejší a produktivita sa zvyšuje. Spoločnosť Smurfit Kappa, líder na trhu v predaji obalov na papierovom základe, vyskúšala Tork PeakServe, aby zistila, či dokáže vyhovieť ich požiadavkám 100 zamestnancov pracujúcich na tri zmeny. Prečítajte si, čo hovorí tím po vyskúšaní tohto priekopníka v oblasti zásobníkov na utierky.

Tork PeakServe® znížil čas dopĺňania v Smurfit Kappa na polovicu.

Spoločnosť Smurfit Kappa je líder na trhu v predaji obalov na papierovom základe, s prevádzkami v 21 európskych krajinách a 12 krajinách v Severnej aj Južnej Amerike. Spoločnosť Smurfit Kappa (Inspirepac) súhlasila so skúšobným testom rôznych Tork produktov vrátane Tork PeakServe® a systémom Tork Mid-Size bezdutinkového toaletného papiera, aby bol ich upratovací proces v zariadení Wetherby čo najefektívnejší.
 
Zásobníky, ktoré Smurfit Kappa používali, musel upratovací personál neustále kontrolovať na toaletách a umyvárňach, čo znamenalo nadbytočnú prácu. Pri vyše 100 zamestnancoch pracujúcich na 3 zmeny nachádzal upratovací personál papier a kartónové dutinky všade po zemi a zásobníky museli pravidelne dopĺňať. Bolo jasné, že potrebujú nájsť zásobníky, ktoré by boli funkčné vo všetkých zariadeniach a vyhovovali by potrebám upratovacieho personálu a ich pracovnému času. 
 
Po prehliadke zariadenia odporúčal Tork spoločnosti Smurfit Kappa prejsť na Tork PeakServe Continuous systém utierok na ruky a systém Tork Mid-size bezdutinkového toaletného papiera.
 
Tork PeakServe má kapacitu utierok o 250 % vyššiu ako bežný systém utierok na ruky, čím zlepšuje plynulosť na toalete a umyvárni. Výsledkom je kratší čas strávený na toalete a umyvárni, čo znamená, že zamestnanci trávia viac času na prevádzke. Stlačené náplne sa rýchlo dopĺňajú a môžete ich kedykoľvek doplniť. Ľahko sa uskladňujú a prepravujú, vďaka čomu umožňujú personálu sústrediť sa na čistenie, a nie na dopĺňanie. S naším patentovaným systémom nepretržitého dávkovania utierok na ruky je zobratie utierky plynulé a jednoduché.
 
Systém Tork Mid-Size bezdutinkového toaletného papiera sme odporúčali preto, že znižuje odpad, má menej obalových materiálov a vyžaduje menej času stráveného dopĺňaním zásobníkov. Nemá dutinky, ktoré je nutné likvidovať, ani obaly, ktoré je nutné vyhodiť. Papier je pevne natočený, vďaka čomu sú kotúče kompaktné a vydržia 5-krát dlhšie ako bežné kotúče toaletného papiera. Výsledkom je viac toaletného papiera, vyššia produktivita a udržateľnejší produkt.
 
Výberom systému Tork Mid-Size bezdutinkového toaletného papiera pomáha Smurfit Kappa plniť svoje ciele v oblasti udržateľnosti a zároveň svojmu upratovaciemu personálu ušetrí čas na vykonanie úloh s pridanou hodnotou. Upratovací personál musí teraz kontrolovať toalety a umyvárne raz za pár dní, a nie 2- či 3-krát denne.

„Tork PeakServe® zlepšil vzhľad našich toaliet a umyvární. Je v nich menej neporiadku a treba menej času na dopĺňanie.“

Leigh Wallhead

Technický koordinátor, Smurfit Kappa

Vyskúšajte Tork PeakServe® zdarma

Zistite, ako vám môže náš priekopník v oblasti zásobníkov na utierky pomôcť skvalitniť skúsenosť hostí na toalete a v umyvárni.

Zavolajte nám priamo na číslo:

(+421) 587 860 212

Skúšobný test zdarma

Prihláste sa na skúšobný test Tork PeakServe® zdarma

Kontaktujte nás, požiadajte o skúšobný test zdarma a zistite, ako môže Tork PeakServe® skvalitniť skúsenosť s vašou toaletou a umyvárňou.

Zadajte svoje meno
Zadajte svoje priezvisko
Zadajte správnu e-mailovú adresu
Doplňte prosím telefón
Please, select your work industry.
Please, select your job role.
Doplňte prosím názov společnoti
Vyplňte pole.
Vyplňte pole.
Vyplňte pole.
Tento formulár si vyžaduje podanie Vašich kontaktných údajov, aby sme mohli odpovedať na Vaše otázky prostredníctvom e-mailu. Oboznámte sa s našimi Podmienkami používania a Zásadami ochrany osobných údajov, aby ste získali podrobné informácie o tom, ako spravujeme a chránime Vaše osobné údaje.
Potvrďte, že ste si prečítali informácie týkajúce sa osobných údajov a podmienok používania.
Please populate recaptcha