Celá kancelárska budova

Celá kancelárska budova

Balík Tork pre hygienu v kancelárii vám pomôže zlepšiť ochranu zdravia na pracovisku v celej kancelárskej budove. Objednajte sa na konzultáciu, vďaka ktorej dokážeme identifikovať optimálne riešenia.

Produkty a služby pre celú vašu kancelársku budovu

Chcete poskytnúť zdravé pracovné prostredie v každej časti kancelárie? Balík Tork pre hygienu v kancelárii ponúka škálu praktických riešení, ktoré vám pomáhajú zlepšiť hygienu v kancelárii v celom zariadení. Pre upratovací personál v ňom nájdete sprej na dezinfekciu povrchov, opakovane použiteľné čistiace utierky a prenosné zásobníky na papierové utierky.


Balík Tork pre hygienu v kancelárii obsahuje aj Tork Vision Cleaning – popredné svetové riešenie na trhu na správu budov na upratovanie na základe získaných údajov. Údaje získané v reálnom čase umožňujú vášmu upratovaciemu personálu upratovať v správnom čase na správnom mieste. Je to najlepšie riešenie, ktoré vám garantuje vyššiu úroveň kvality upratovania a hygieny bez kompromisov v efektivite. 

 
 

 

Objednajte sa na konzultáciu v oblasti hygieny

Identifikujte možnosti na zlepšenie hygieny a získajte jasné odporúčania pre svoje kancelárie.

Literatúra a zdroj

* Používajte biocídne produkty bezpečným spôsobom. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.