Žena fotí pohľad na mesto iPhonom.

Trvalo udržateľný rozvoj a skúsenosť hostí v hoteloch idú dokopy.

Trendy v oblasti hotelierstva ukazujú, že už aj bežný hosť si uvedomuje trvalo udržateľný rozvoj v hoteli. Voľby hostí v domácom prostredí sú stále uvedomelejšie a snažia sa, aby aj ich cestovanie a ubytovanie nemali negatívny dosah na životné prostredie. Záujem o možnosti, ktoré znižujú vplyv na životné prostredie, vrátane výberu hotela, v ktorom sa ubytujú, sa neustále zvyšuje. Skúsenosť hostí je síce vždy v centre záujmu hotelových manažérov, ale trvalo udržateľný rozvoj sa stal rovnako bežným rozlišovacím prvkom. 
 
Ako to zvládnete? Tak, že zaistíte, aby si hostia uvedomili a ocenili hodnotu svojej voľby ubytovať sa vo vašom hoteli. Tak, že im vysvetlíte všetky udržateľné rozhodnutia, ktoré ste vo svojom zariadení urobili. Tak, že priblížite svoje úsilie svojim hosťom, vďaka čomu im ukážete, že sa vaše hodnoty zhodujú. 
 
 

Vedeli ste, že:

SustainabilitySteps_3200x1000.jpg  


3 jednoduché udržateľné kroky, ktoré si hostia všimnú

Z malých krokov v oblasti udržateľnosti môžete získať veľmi veľa. Koniec-koncov, vďaka pozornosti, ktorú venujete detailom, sa budú vaši hostia cítiť ako doma. Môžete urobiť tieto tri veci, ktoré si hostia s ekologickým povedomím všimnú a ktoré prispejú k ich pozitívnemu zážitku:

Odporúčané produkty

Referencie:

1 Deloitte, Hospitality 2015 report 
2 Booking.com, 2019 správa o udržateľnom cestovaní
3 Prieskum medzi 72 000 hosťami hotela Hilton, Hilton spotrebiteľský prieskum
4 Accor commits to global elimination of single use plastics in guest experience by 2022 (Accor prispeje ku globálnej eliminácii používania jednorazových plastov v rámci skúseností hostí do roku 2022) (tlačová správa)