Školenie hygieny rúk

Školenie hygieny rúk

Na základe 4 krokov pre hygienu rúk od WHO v zariadeniach sociálnych služieb umožňuje naše školenie vám aj vášmu personálu zaškoliť sa v každom z týchto dôležitých bodov – vo virtuálnej realite.
Zdravotné sestry testujú okuliare VR

Zlepšite svoju hygienu rúk vo virtuálnej realite

Nasaďte si zariadenie pre VR a pripravte sa na novú zmenu vo virtuálnom zariadení sociálnych služieb. Vyskúšate si 4 kroky pre hygienu rúk v zariadeniach sociálnych služieb od WHO v sérii situácií z reálneho života.

VR-glasses_800x200.jpg  


Stiahnite si aplikáciu 

Všetko, čo potrebujete, je smartfón kompatibilný s VR, VR headset s diaľkovým ovládaním alebo podobné zariadenie, aby ste mohli hru ovládať, a aplikáciu Tork VR Training pre zariadenia sociálnych služieb. Aplikácia je k dispozícii cez App Store, Google Play a Oculus Store.
Pre iPhone/iOS odporúčame: Spárujte si VR zariadenie (nie je potrebné diaľkové ovládanie, pri hre budete klikať priamo na zariadenie); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Pre telefóny s OS Android: Môžete si vybrať zo širokej škály VR headsetov v závislosti od typu vášho telefónu. Všetko z kartónu
 
Návod na stiahnutie
 
  • Uistite sa, že vaše VR okuliare sú kompatibilné s vaším smartfónom.
  • Stiahnite si aplikáciu do svojho telefónu z AppStore alebo GooglePlay.
  • Prepojte diaľkové ovládanie a telefón pomocou Bluetooth.
  • Spustite aplikáciu a vložte svoj telefón do VR okuliarov.
  • Prispôsobte si ich a nakalibrujte.
  • Vstúpte do nášho virtuálneho sveta. 
Zdravotné sestry na porade

Virtuálna realita pre dôkladnejšie učenie

Vďaka virtuálnej realite je školenie nielen zábavné a pútavé, ale aj vysoko efektívne v dosiahnutí zmeny správania. Podľa výskumu si pri vykonávaní alebo simulácii vykonávania činnosti pamätáme až 90 %.

Školenie na základe najnovších výskumov

Tork VR školenie Čisté ruky pre zariadenia sociálnych služieb je založené na usmerneniach týkajúcich sa hygieny rúk v zariadeniach sociálnych služieb vydaných WHO. Vyvinuli sme školenie v úzkej spolupráci so zariadeniami sociálnych služieb, vedcami v oblasti behaviorálnej psychológie a s inými odborníkmi, aby sa toto školenie stalo efektívnym nástrojom, ktorým dosiahnete zmenu správania a dodržiavanie štandardov v oblasti hygieny rúk.