Zaistite správnu hygienu s Tork školením a vzdelávaním

Zaistite správnu hygienu s Tork školením a vzdelávaním

Zistite pomocou interaktívneho školenia, ako správne upratať izbu pacienta.

Tork interaktívne školenie na upratovanie v nemocnici

Tork interaktívne školenie na upratovanie v nemocnici je naše online interaktívne vzdelávanie navrhnuté tak, aby bol proces školenia o upratovaní v izbách pre pacientov zaujímavý a efektívny. Cvičenia vám pomôžu zaistiť, aby upratovací personál vykonával svoje úlohy v súlade s odporúčaniami, a otestujú ich schopnosti. 


O Tork interaktívnom školení na upratovanie v nemocnici:

Naučte sa tie správne postupy upratovania izby pacienta. Školenie si môžete prispôsobiť podľa nariadení platných vo vašom zdravotníckom zariadení či podľa štátnych nariadení. Do vlastnej verzie školenia sa dostanete výberom Pokročilých nastavení v menu v pravom hornom rohu. Vyberte a pomenujte svoju verziu. Použite funkciu premiestnenia obsahu a upravte si kroky a úlohy školenia. Uložte si školenie a zdieľajte ho so svojím personálom. 


  • Vrátane upratovania po prepustení pacienta a denného upratovania v obsadenej izbe.
  • Škoľte sa a otestujte si svoje vedomosti o povrchoch s vysokou frekvenciou dotyku.
  • Poskytuje tipy, triky a postupy pri upratovaní.
  • Dostupné v mnohých jazykoch
 
 
 

 

Dostupné v štandardnej aj prispôsobenej verzii s odporúčaniami v mnohých jazykoch. Počítač alebo notebook vám poskytne optimálny používateľský zážitok.


Chcete zistiť viac o spôsobe, ako zaškoliť svoj personál na boj s patogénmi, a čo sú kľúčové faktory pre úspešné čistenie povrchov? A získať rady , ako školiť svoj personál pomocou Tork interaktívneho školenia pre nemocnice? Stiahnite si našu školiacu prezentáciu Školiť školiteľa. 

Otestujte si vedomosti a stiahnite si diplom.