Školenie pre hygienu rúk

Školenie pre hygienu rúk

Správna hygiena rúk sa považuje za jedinú správnu metódu prevencie a kontroly infekcií v zdravotníckych zariadeniach. Na základe 5 bodov pre hygienu rúk od WHO umožňujú naše tréningové riešenia vám a vášmu personálu zaškoliť sa v každom z týchto dôležitých bodov – vo virtuálnej realite.
Zlepšite svoju hygienu rúk vo virtuálnej realite

Zlepšite svoju hygienu rúk vo virtuálnej realite

Školenie a vzdelávanie Tork VR Čisté ruky je zábavná a interaktívna hra, špeciálne navrhnutá tak, aby bolo školenie o hygiene rúk pútavejšie, inšpirujúcejšie ako kedykoľvek predtým. Prevezmite úlohu zdravotnej sestry alebo lekára, nasaďte si okuliare VR a pripravte sa na začiatok novej zmeny na vašom virtuálnom oddelení. V sérii reálnych životných situácií získate skúsenosti v každom z 5 krokov WHO pre hygienu rúk – použitím vlastných rúk. Nesplnili ste zásady WHO na prvýkrát? Skúste to znovu a čoskoro dosiahnete vynikajúce výsledky v dosahovaní štandardov hygieny rúk – vo virtuálnej realite aj v reálnom svete.

VR-glasses_800x200.jpg  


Stiahnite si aplikáciu

All you need to get going is a VR compatible smartphone, a VR headset with remote control or equivalent to steer the game, and the Tork VR Training app. The app is available via AppStore and Google Play. 
Všetko, čo potrebujete, je smartfón kompatibilný s VR, VR headset s diaľkovým ovládaním alebo podobné zariadenie, aby ste mohli hru ovládať, a aplikáciu Tork VR Training. Aplikácia je k dispozícii cez App Store a Google Play.
Pre iPhone/iOS odporúčame: Pripojte si VR headset (pre tento headset nepotrebujete diaľkové ovládanie, budete klikať priamo naň, aby ste mohli hru ovládať); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Pre telefóny s OS Android: Môžete si vybrať zo širokej škály VR headsetov v závislosti od typu vášho telefónu. Všetko od kartónovej verzie až po tie drahšie headsety funguje. Dôležité: Nezabudnite, že na hranie hry potrebujete diaľkové ovládanie s pripojením Bluetooth.
 
Návod na stiahnutie
 
 • Uistite sa, že vaše VR okuliare sú kompatibilné s vaším smartfónom
 • Stiahnite si aplikáciu do svojho telefónu z AppStore alebo z GooglePlay
 • Prepojte diaľkové ovládanie a telefón pomocou Bluetooth
 • Spustite aplikáciu a vložte svoj telefón do VR okuliarov
 • Prispôsobte si ich a nakalibrujte
 • Vstúpte do nášho virtuálneho sveta a vyberte si, či chcete byť zdravotnou sestrou alebo lekárom
Virtuálna realita pre dôkladnejšie učenie

Virtuálna realita pre dôkladnejšie učenie

Vďaka virtuálnej realite je školenie nielen zábavné a pútavé, ale aj vysoko efektívne v dosiahnutí zmeny správania. Podľa výskumu si ľudia pamätajú len 10 % toho, čo si prečítajú, 20 % toho, čo počujú a 30 % toho, čo vidia. Avšak pri vykonávaní alebo simulácii vykonávania činnosti si pamätáme až 90 %.
Školenie na základe najnovších výskumov

Školenie na základe najnovších výskumov

Školenie Tork VR je založené na zásadách WHO o hygiene rúk v zdravotníctve. Vyvinuli sme hru v úzkej spolupráci s univerzitnými nemocnicami, vedcami v oblasti behaviorálnej psychológie a s vedcami z ďalších oblastí, aby sa toto školenie stalo efektívnym nástrojom, ktorým dosiahnete zmenu správania a dodržiavanie štandardov v hygiene rúk.

vr-training-icon-800x500.jpg

Vedeli ste o tom?

 • 1 zo 4 pracovníkov v zdravotníctve si nie sú istí, či je ich hygiena rúk v súlade so sprievodcom.
 • 8 z 10 by sa radi lepšie zaškolili v hygiene rúk.
 • Aktuálne školenie je považované za príliš teoretické, nudné a pasívne.
 • 1 z 2 chce, aby bolo školenie o hygiene rúk založené na faktoch a na výsledkoch najnovšieho výskumu.
 • Skoro 1 z 5 hovorí, že je veľmi dôležité, aby bolo ich školenie interaktívne, zábavné a pútavé.


  

Kontaktujte nás