imageline-bathroom2.jpg

Vo fascinujúcom štýle

Keď sa po návšteve toalety a umyvárne ľudia chcú o nej ešte neskôr rozprávať, vaša úprava musela zapôsobiť. Chcete svojím podnikaním zapôsobiť a zanechať trvalý dojem? Naše výrobky vo fascinujúcom štýle dopĺňajú vysokú kvalitu dokončenia a materiály luxusných toaliet a umyvární, ktorých dizajn tak žiari. Výnimočná starostlivosť o vašich zákazníkov sa začína tu.

Utierky na ruky


Odporúčané produkty

Ak sa snažíte vytvoriť výborný dojem, záleží na každom detaile. Vďaka našim utierkam na ruky Tork Premium extra soft s QuickDry(TM) sa budú vaši hostia cítiť ako v bavlnke. Ich veľkorysá veľkosť, mäkkosť a rýchla absorpcia poskytujú luxusný dotyk. Zásobník skladaných utierok Tork Xpress™ dopĺňa skvelý zážitok. Je štíhly, diskrétny a k dispozícii v našej línii Image Design, aby poskytol vašej toalete a umyvárni nadčasový vzhľad.

Tork Xpress® zásobník na papierové utierky Multifold

Tork Xpress® zásobník...

Druh tovaru: : 460004

Tork Xpress® extra jemné papierové utierky na ruky Multifold

Tork Xpress® extra je...

Druh tovaru: : 100297

Mydlo


Odporúčané produkty

Bezdotykové, plnoautomatické zásobníky sú ideálné pre toalety a umývárne, kde sa v\žaduje nadštandartná úroveň hygieny alebo prepracovanejší vzhľad. Pre sofistikovanú voňu a bohatú penu doplňte o novinku Tork luxusné penové mydlo jemné.

Tork zásobník na mydlo a dezinfekčné prostriedky s Intuition™ senzorom

Tork zásobník na mydl...

Druh tovaru: : 460009

Luxusné jemné penové mydlo Tork

Luxusné jemné penové ...

Druh tovaru: : 520901

Toaletný papier


Odporúčané produkty

Ak chcete zanechať dobrý dojem, odporúčame naše kvalitné jemné utierky Tork. Použite náš zásobník hygienického papiera Tork Mini Jumbo na zosúladenie dizajnu s moderným pocitom. Má dostatočnú kapacitu, takže hostia majú papier vždy k dispozícii.

Tork zásobník na toaletný papier Mini Jumbo

Tork zásobník na toal...

Druh tovaru: : 460006

Tork Mini Jumbo extra jemný toaletný papier – 3-vrstvový

Tork Mini Jumbo extra...

Druh tovaru: : 110255

Starostlivosť o vzduch


Odporúčané produkty

Prvý dojem je dôležitý. Vaše toalety a umyvárne privítajú hostí s príjemnou vôňou nášho osviežovača vzduchu Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu. Naše špeciálne vyvinuté, vysoko kvalitné vonné oleje sa dávkujú diskrétne z nášho zásobníka osviežovača vzduchu Tork. Poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť vzduchu tým, že neutralizuje pachy a pomôže vám poskytnúť príjemný zážitok na toalete a umyvárni v každom zmysle.

Tork elektronický osviežovač vzduchu

Tork elektronický osv...

Druh tovaru: : 256055

Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu

Tork kvetinová vôňa d...

Druh tovaru: : 236052

Odpadkový kôš


Odporúčané produkty

Doplňte svoj vzhľad a zvýšte pohodlie svojej toalety a umyvárne vďaka nášmu vysokokapacitnému 50 l odpadkovému košu Tork. Jeho atraktívny dizajn udržuje odpad ukrytý pre príjemné prostredie. Ľahko sa čistí a napĺňa spoľahlivými Tork vreciami do odpadkového koša.

Tork odpadkový kôš 50 l

Tork odpadkový kôš 50 l

Druh tovaru: : 460011

Tork vrecia do odpadkového koša 50 l

Tork vrecia do odpadk...

Druh tovaru: : 204060

Sanitárny kôš


Odporúčané produkty

Nenápadný sanitárny kôš Tork je k dispozícii aj s dizajnom, ktorý sa bude hodiť k vašim zásobníkom. Vrecia do odpadkového koša Tork sa ľahko vyberajú a vymieňajú a upratovanie je jednoduché.

Odpadkový kôš Tork 50 l

Odpadkový kôš Tork 50 l

Druh tovaru: : 564008