Tabletop_N4_original.jpg

Samoobslužné zariadenia

Udržať zákazníkov v samoobslužnom zariadení v pohybe a zároveň im dať to, čo chcú, môže byť náročné z hygienického hľadiska. Musíte zabezpečiť, aby bolo doplňovanie, likvidácia odpadu a skladovanie čo možno najmenej bezproblémové. Náš rad inteligentných výrobkov vrátane systém servítok do zásobníka Tork Xpressnap je navrhnutý tak, aby zvýšil efektivitu tak, aby mohli zamestnanci venovať viac času udržaniu spokojnosti zákazníkov, a to aj v čase špičky.

Servítky


Odporúčané produkty

Znížte spotrebu servítok aspoň o 25 % v porovnaní s tradičnými servítky do zásobníka* pomocou nášho systému Tork Xpressnap® servítok do zásobníka . Výdaj jednej servítky naraz znižuje odpad a zlepšuje hygienu. To môže tiež ušetriť skladovací priestor a znížiť frekvenciu dopĺňania a potreby opätovného objednávania. K dispozícii sú v rôznych štýloch a farbách, vďaka čomu môžete prispôsobiť tieto zásobníky a servítky imidžu vašej značky. 
Ak stačia menšie servítky, náš systém Tork Xpressnap® Snack servítky do zásobníka k občerstveniu má rovnaké skvelé výhody ako Tork Xpressnap® systém ale o 60 % menšiu veľkosť. Je ideálny na malé stolíky a občerstvenie.
*V porovnaní s tradičnými servítky do zásobníka. 

Tork Xpressnap Snack® zásobník na servítky

Tork Xpressnap Snack®...

Druh tovaru: : 274003

Tork Xpressnap Snack® biele servítky do zásobníka

Tork Xpressnap Snack®...

Druh tovaru: : 17840

Čistenie a dezinfekcia povrchov


Odporúčané produkty

Naša ponuka papierových utierok Tork, utierok z netkanej textílie a zásobníkov na rýchle a efektívne čistenie a dezinfekciu povrchov pomôže ušetriť čas a námahu. Hygienické úlohy sú rýchlo hotové vďaka správnym utierkam vybratým pre danú úlohu. Náš sortiment zahŕňa aj farebný program, ktoré pomôžu lepšie zabrániť krížovej kontaminácii.

Tork farebný program

Tork farebný program

Druh tovaru: : 194650

Tork farebný program

Tork farebný program

Druh tovaru: : 194750