Tabletop 1.tif

Reštaurácie s obsluhou

Vaši zákazníci si všimnú, keď je ich kulinársky zážitok zdokonalený až do najmenšieho detailu. Naše výrobky na čistenie, utieranie a dezinfekciu vám môžu pomôcť zabezpečiť vynikajúcu hygienu, no mať možnosť dotvoriť detaily pre svoje stoly môže tiež urobiť veľký rozdiel. Naše servítky a prestieranie sa dodávajú v širokej škále farieb, dekorov, vlastností, zloženia a veľkostí. Všetko je zamerané na podporu kulinárskeho zážitku, ktorý chcete vytvoriť. Vyberte si mäkký pocit bielizne v prípade našich jedálenských servítok LinStyle® pre sofistikovaný dotyk – naše stolovacie servítky so štvorcovou ražbou Nexxstyle s luxusnou hrúbkou.

Servítky


Odporúčané produkty

Na servítky na jedno použitie, ktoré robia veľký dojem, je ideálny náš zásobník servítok k večeri Tork LinStyle®. Je vyrobený zo špeciálneho, hrubého materiálu s ražbou. 
• Výnimočný pocit mäkkej bielizne
• Vyvolá sofistikovaný dojem 
• Jednoduchá koordinácia v klasických farbách 

Prestieranie


Odporúčané produkty

Vytvorte atmosféru pri stolovaní, ktorú chcete zákazníkom poskytnúť, pomocou prestierania a servítok určených na ľahké zladenie vo vašom štýle. Miešajte a zlaďujte. Naše výrobky prestierania vylepšujú vaše služby a opätovné prestretie stola je vďaka nim jednoduchšie. Vyberte si prestieranie, podložky, vrecká na príbory a ďalšie.
• Jednofarebné zladené so servítkou
• Vlastná potlač
• Zdobené

Tork bordové kapsičky na príbor s krémovou servítkou

Tork bordové kapsičky...

Druh tovaru: : 474329

Tork biela rozetka

Tork biela rozetka

Druh tovaru: : 474474