Školenie pre hygienu rúk

Správna hygiena rúk sa považuje za jedinú správnu metódu prevencie a kontroly infekcií v zdravotníckych zariadeniach. Na základe 5 bodov pre hygienu rúk od WHO umožňujú naše tréningové riešenia vám a vášmu personálu zaškoliť sa v každom z týchto dôležitých bodov – vo virtuálnej realite.

Zlepšite svoju hygienu rúk vo virtuálnej realite

Zlepšite svoju hygienu rúk vo virtuálnej realite
Školenie a vzdelávanie Tork VR Čisté ruky je zábavná a interaktívna hra, špeciálne navrhnutá tak, aby bolo školenie o hygiene rúk pútavejšie, inšpirujúcejšie ako kedykoľvek predtým. Prevezmite úlohu zdravotnej sestry alebo lekára, nasaďte si okuliare VR a pripravte sa na začiatok novej zmeny na vašom virtuálnom oddelení. V sérii reálnych životných situácií získate skúsenosti v každom z 5 krokov WHO pre hygienu rúk – použitím vlastných rúk. Nesplnili ste zásady WHO na prvýkrát? Skúste to znovu a čoskoro dosiahnete vynikajúce výsledky v dosahovaní štandardov hygieny rúk – vo virtuálnej realite aj v reálnom svete.

Stiahnite si aplikáciu

Tork VR Školenie
Všetko, čo potrebujete, je smartfón kompatibilný s VR, VR headset s diaľkovým ovládaním alebo podobné zariadenie, aby ste mohli hru ovládať, a aplikáciu Tork VR Training. Aplikácia je k dispozícii cez App Store a Google Play. 
Pre iPhone/iOS odporúčame: Pripojte si VR headset (pre tento headset nepotrebujete diaľkové ovládanie, budete klikať priamo naň, aby ste mohli hru ovládať);https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
Pre telefóny s OS Android: Môžete si vybrať zo širokej škály VR headsetov v závislosti od typu vášho telefónu. Všetko od kartónovej verzie až po tie drahšie headsety funguje. Dôležité: Nezabudnite, že na hranie hry potrebujete diaľkové ovládanie s pripojením Bluetooth. 
 
Návod na stiahnutie
 
 1. Uistite sa, že vaše VR okuliare sú kompatibilné s vaším smartfónom
 2. Stiahnite si aplikáciu do svojho telefónu z AppStore alebo z GooglePlay
 3. Prepojte diaľkové ovládanie a telefón pomocou Bluetooth
 4. Spustite aplikáciu a vložte svoj telefón do VR okuliarov
 5. Prispôsobte si ich a nakalibrujte
 6. Vstúpte do nášho virtuálneho sveta a vyberte si, či chcete byť zdravotnou sestrou alebo lekárom

Virtuálna realita pre dôkladnejšie učenie

Virtuálna realita pre dôkladnejšie učenie
Vďaka virtuálnej realite je školenie nielen zábavné a pútavé, ale aj vysoko efektívne v dosiahnutí zmeny správania. Podľa výskumu si ľudia pamätajú len 10 % toho, čo si prečítajú, 20 % toho, čo počujú a 30 % toho, čo vidia. Avšak pri vykonávaní alebo simulácii vykonávania činnosti si pamätáme až 90 %.

Školenie na základe najnovších výskumov

Školenie na základe najnovších výskumov
Školenie Tork VR je založené na zásadách WHO o hygiene rúk v zdravotníctve. Vyvinuli sme hru v úzkej spolupráci s univerzitnými nemocnicami, vedcami v oblasti behaviorálnej psychológie a s vedcami z ďalších oblastí, aby sa toto školenie stalo efektívnym nástrojom, ktorým dosiahnete zmenu správania a dodržiavanie štandardov v hygiene rúk.

Vedeli ste o tom?

Vedeli ste o tom?
 • 1 zo 4 pracovníkov v zdravotníctve si nie sú istí, či je ich hygiena rúk v súlade so sprievodcom.
 • 8 z 10 by sa radi lepšie zaškolili v hygiene rúk.
 • Aktuálne školenie je považované za príliš teoretické, nudné a pasívne.
 • 1 z 2 chce, aby bolo školenie o hygiene rúk založené na faktoch a na výsledkoch najnovšieho výskumu.
 • Skoro 1 z 5 hovorí, že je veľmi dôležité, aby bolo ich školenie interaktívne, zábavné a pútavé.
 

Obráťte sa na ďalšie informácie alebo ukážku.

Kontaktuj nás

Kontaktujte nás

Zadajte svoje meno
Zadajte svoje priezvisko
Zadajte správnu e-mailovú adresu
Doplňte prosím názov společnoti
Doplňte prosím telefón
Zadajte svoju správu
500  
Please populate recaptcha
Tento formulár si vyžaduje podanie Vašich kontaktných údajov, aby sme mohli odpovedať na Vaše otázky prostredníctvom e-mailu. Oboznámte sa s našimi Podmienkami používania a Zásadami ochrany osobných údajov, aby ste získali podrobné informácie o tom, ako spravujeme a chránime Vaše osobné údaje.
Potvrďte, že ste si prečítali informácie týkajúce sa osobných údajov a podmienok používania.

Ďakujeme, dostali sme vašu správu a onedlho sa s vami spojíme.

Zatvoriť