Dobrá hygiena znamená dobré podnikanie

Existuje nepopierateľné spojenie medzi hygienou a zdravím u ľudí, úspechom v podnikaní aj v spoločnosti. Masívne trendy, ako je urbanizácia a digitalizácia neustále narušujú spôsob nášho života a interakcie. S rastom miest sa mení aj životný štýl ich obyvateľov. Práca a povinnosti po práci na seba nadväzujú, ako keby sa medzi nimi vôbec nemalo ísť domov. To mení úlohu verejných toaliet a umyvární. Zo základnej potreby sa stávajú osobnejšie komfortné zóny. To je príčinou zvýšenej náročnosti na ich dizajn, vybavenie a údržbu ako kedykoľvek predtým.

Získajte viac informácií o Coronavíruse

 • Hygiena je kľúčovým bodom pri zdraví ľudí, úspešnosti v podnikaní aj v spoločnosti

  Vo veľa prípadoch však hygiena nestíha udržiavať krok s novým životným štýlom a potrebami. V skutočnosti až 7 z 10 ľudí verí, že nedostatok hygieny obmedzuje ich účasť na mestskom živote. Pochopenie nového životného štýlu a hygienických potrieb môže mať veľký vplyv na váš konečný zisk. Môže byť tým dôležitým zlomom medzi dobrou a zlou referenciou, kľúčom zachovania zdravia vašich zamestnancov v práci alebo nevyužitou príležitosťou na zvýšenie predaja v nákupnom centre. Na druhej strane, v nemocniciach či pri spracovaní potravín je to skutočne otázka života a smrti.

 • Holistická hygiena

  Značka Tork ponúka holistický prístup k hygiene. Ako svetová jednotka v oblasti hygieny sa staráme o zdravie a hygienu vašich zamestnancov a stálych zákazníkov. Máme potrebné vedomosti, nástroje a inovácie, aby sme vám pomohli zvýšiť hygienické štandardy vo verejných aj obchodných budovách po celom svete.

 • Vitajte v Tork Clean Care.

  Sme odhodlaní poskytnúť vám najnovšie hygienické trendy a informácie, ponúknuť vám tie najlepšie digitálne nástroje a priekopnícke inovácie, ktoré môžete využiť pri zlepšovaní hygieny na vašom pracovisku.

 • Chcete zvýšiť úroveň hygieny?

  Dôverujeme kombinácii úžasných hygienických produktov, vedomostí a podporných nástrojov. Zistite viac o tom, ako môžete vytvoriť hygienické a čisté pracovné prostredie.

 • Produkty a služby

  Nájdite odporúčané produkty a služby pre vašu oblasť záujmu

 • Informácie a vedomosti

  Vďaka výskumu a úzkej spolupráci so zákazníkmi sme získali informácie, o ktorých si myslíme, že budú zaujímavé a užitočné pre vaše podnikanie.

hand-hygiene-tork-original.jpg

Novinky

hand-hygiene-tork-original.jpg

1. Chráňte sa pred respiračnými chorobami. Preventívne kroky a informácie.

Všeobecné hygienické výhody na stiahnutie

_A3D1958_Original.jpg
Jednoduché umytie rúk je, a vždy bude, jedným z najdôležitejších spôsobov, ako zastaviť šírenie baktérií. Zvyšovanie povedomia o tom, prečo, kedy, ako a kde si umývame ruky, je dôležitým príkladom toho, prečo je hygiena rúk dôležitá pri vytváraní zdravšieho sveta. Kliknite sem a pozrite si infografiku vysvetľujúcu dôležitosť umývania rúk, ktorú môžete ukázať svojim zákazníkom, zamestnancom, priateľom aj rodine. Otestujte, aké čisté sú v skutočnosti vaše ruky.