Dojem hostí je vo vašich rukách

Zlepšenie toaliet a umyvární môže prospieť vášmu podniku

Nové životné štýly vytvárajú nové požiadavky na toalety a umyvárne

Woman_sitting_rectangle.jpg
Zvyšovanie urbanizácie znamená, že mnoho ľudí žije svoj život v pohybe. Práca a čas po práci na seba nadväzujú tak hladko, ako keby sa medzi nimi vôbec nemalo ísť domov. Tým sa mení význam toaliet a umyvární na verejných miestach nad rámec základných potrieb. 
 
Toalety a umyvárne už nie sú iba toalety a umyvárne. Stávajú sa napríklad novým kozmetickým salónom líčenie, šatňou pred večerou alebo jednoznačným riešením na umývanie rúk po jedle na cestu.

Riešenia Tork Skincare

Skincare_dispensers_rectangle.jpg
Dojem, aký urobíte na hostí, je vo vašich rukách a naša ponuka produktov Tork Skincare vám pomôže pripraviť vaše toalety a umyvárne na vytvorenie pozitívnych a dlhotrvajúcich dojmov. S naším sortimentom zložení a zásobníkov pre všetky potreby toaliet a umyvární vám môžeme pomôcť pri výbere správneho riešenia na hygienu rúk pre vašu toaletu alebo umyváreň. Viac informácií o našom sortimente produktov

Experiment s Tork „mydlovým kamiónom“

S cieľom preskúmať budúcnosť hygieny rúk sme spustili neortodoxný experiment na obľúbenom festivale pojazdných bufetov v Riu. Pomocou nášho „mydlového kamióna“ vybaveného čistou tečúcou vodou a kvalitným mydlom z nášho produktového radu Tork Skincare sme chceli vedieť, či by sa dojem hostí mohol zlepšiť lepším prístupom k hygiene rúk. Pozrite si výsledky!

Je váš podnik pripravený na tieto zmeny?

Nárast mestského životného štýlu znamená, že vaša toaleta a umyváreň musí kráčať s dobou. Nižšie nájdete niekoľko tipov, ako zanechať v hosťoch výborný dojem:

 • Vcíťte sa do roly svojich hostí

  Je dobre vybavená pre všetky moje potreby, napríklad odlíčenie, vyčistenie nosa a pod.? Zhoduje sa s mojimi celkovými očakávaniami od daného miesta?

 • Spokojný personál znamená spokojných hostí

  Dbajte na to, aby sa toalety a umyvárne ľahko čistili a aby sa zásobníky jednoducho napĺňali a umožňovali priebežnú návštevnosť toaliet a umyvární.

 • Zapojte všetkých päť zmyslov

  Využite naplno zmysly, ktoré môžu výrazne zlepšiť dojem hostí – vôňa a pocit z mydla alebo utierok môžu byť rovnako dôležité ako ich vzhľad.

Woman_standing_rectangle.jpg
 • 43 % opustilo miesto na stravovanie pre nedostatok produktov na hygienu rúk*
  * Prieskum bol vykonaný od 20. novembra do 4. decembra 2017. Odpovede 15 530 respondentov boli zozbierané z 15 trhov. Nezávislá spoločnosť United Minds vykonala prieskum s pomocou poskytovateľa prieskumu CINT.
 • 7 z 10 sa domnieva, že nedostatočná hygiena obmedzuje ich život*

Zanechajte u svojich hostí výborný dojem z hygieny rúk

Women_square.jpg

Pôsobivý dizajn

 • Ponúkame celý sortiment zásobníkov, ktoré získali ocenenie Red Dot Design Award, tak, aby vyhovoval vašim preferenciám pre toalety a umyvárne.  
 • Certifikovaný systém, ktorý sa „jednoducho používa“, zlepšuje dojem hostí z umývania rúk.
Open_dispenser_square.jpg

Vytvorené na jednoduchší spôsob práce

Soap_dispenser_square.jpg

Vytvorené na zlepšenie hygieny

 • Utesnené náplne vždy s úplne novou pumpičkou a fľaškou, ktoré chránia čistotu nášho mydla.
 • Dermatologicky testované zloženia, ktoré sú bezpečné pre používateľa a znižujú dosah na životné prostredie.

Vedeli ste o tom?

Skincare_logotypes_rectangle.jpg
Naše produkty certifikovala Švédska reumatologická asociácia ako „jednoduché na používanie“ a náš rad zásobníkov Tork Image Design™ získal prestížne ocenenie Red Dot Award v kategórii produktového dizajnu. 
 
Prísady, ktoré používame v našich kozmetických produktoch, sú starostlivo vyberané a naše zloženia sú dermatologicky testované, aby boli bezpečné pre používateľa a znižovali riziko alergických reakcií. Väčšina našich náplní spĺňa prísne požiadavky noriem EU Ecolabel a Nordic Swan.