Buďte o krok vpred so spoločnosťou Tork

Pridajte sa k nám na výstave Interclean, 15. – 18. mája v Amsterdame, a zistite, ako zostať o krok vpred vďaka našej najnovšej inovácii.

Ako bude čistenie vyzerať čistenie v budúcnosti?

Interclean1.jpg
Čistenie v budúcnosti musí zdolať výzvy dnešnej doby. A tie najťažšie, ktoré už v priemysle poznáme, sú zvládnutie obrovských komplexov budov a zástupy návštevníkov vo vysoko frekventovaných priestoroch.
 
Na výstavu Interclean 2018 prinášame tri prelomové inovácie, ktoré vám pomôžu zostať o krok vpred pri zdolávaní extrémnych výziev a suverénne zvládať tisícky návštevníkov. Vitajte v stánku Tork® a pozrite sa, aké možnosti vám ponúkajú inovácie značky Tork.

Pripravte sa na zástupy návštevníkov s Tork PeakServe®

Čo keby ste dokázali zvládnuť 50 000 športových fanúšikov, ktorí navštívia toaletu a umyváreň počas polčasu? Pre podnikanie môže byť schopnosť zvládnuť obrovské zástupy návštevníkov rozhodujúcim momentom a zároveň je to jedna z najextrémnejších výziev v oblasti čistenia. Tork PeakServe® je prvý nový systém utierania rúk papierovou utierkou za 20 rokov a umožní vám suverénne zvládnuť obrovské zástupy návštevníkov. Má až o 250 % vyššiu kapacitu ako štandardný systém skladaných utierok a dokážete ho naplniť dvakrát rýchlejšie – kedykoľvek. Navštívte stánok Tork a pozrite si, ako to funguje.
PeakServe_video-thumbnail-arena.png

Uzavrite kruh s Tork PaperCircle®

Čo ak by ste dokázali zmenšiť uhlíkovú stopu svojich papierových utierok o 40 %? Tork PaperCircle® je prvá cyklická služba na svete na recykláciu papierových utierok na toalete a v umyvárni. Vraciame váš papier späť do obehu tým, že uzatvárame kruh vašich hygienických papierových produktov. Vitajte na Interclean a zistite, ako vám to môže pomôcť zostať o krok vpred pri plnení zvyšujúcich sa požiadaviek zákazníkov týkajúcich sa udržateľnosti – a pri získavaní nových zákazníkov.
Tork_PaperCircle_video_thumbnail_orginal.jpg

Tork Interclean

Interclean_stand.png

Navštívte stánok Tork

Ako vždy, nájdete nás v stánku 10.101, v Hale 10. Choďte za vôňou práve uvarenej kávy a čerstvo napečených koláčov. V stánku nájdete prelomové inovácie Tork, ktoré vám pomôžu zostať o krok vpred pri zdolávaní extrémnych výziev vo vysoko frekventovaných priestoroch.
Interclean_greensymbol.jpg

Navštívte značku Tork v Hale manažmentu odpadu

Na výstave Interclean 2018 je novinkou Hala manažmentu odpadu a predvádzacie laboratórium. Navštívte nás tam v stánku 7.436 v Hale 7 a zistite viac o našej revolučnej inovácii Tork PaperCircle® – prvej cyklickej službe na svete na recykláciu papierových utierok na toalete a v umyvárni.
Interclean_bluesymbol.jpg

Navštívte Tork v Hale pre Zdravotníctvo

Interclean 2018 má nové oddelenie s najnovšími inováciami z oblasti zdravotníctva. Navštívte nás v novej Hale 9 pre Zdravotníctvo, stánok 9.122 (vedľa čistiaceho laboratória pre zdravotnícke odvetvie), kde vám predvedieme naše najnovšie riešenia pre čistenie v zdravotníctve a pre hygienu rúk.

Získajte nové informácie na seminároch Tork

Interclean4.jpg
Tork uvedie dva vzrušujúce semináre v oficiálnom programe výstavy Interclean. Určite tam príďte!
 
Stávame sa priekopníkom v cyklickom hospodárstve (Becoming a circular gamechanger)
Zameranie inovácií: Tork PaperCircle®
 
Čas: utorok, 15. mája o 13.00
Miesto: Zero waste LAB (laboratórium nulového odpadu) (Hala 7. 07:332)
 
Ako Internet vecí a údaje získané v reálnom čase urýchľujú zmenu v čistiacom priemysle (How IoT and real-time data drive change in the cleaning industry)
Zameranie inovácií: Tork EasyCube®
 
Čas: utorok, 15. mája o 14:00
Miesto: Interclean Stage (Javisko Interclean)
 
Čas: streda, 16. mája o 11:00
Miesto: Interclean Stage (Javisko Interclean)
 
Čas: štvrtok, 17. mája o 10:00
Miesto: xxxx Meeting Room (Konferenčná miestnosť)