Sparkling Hills Resort 2 Rectangle.jpg

Rezort Sparkling Hill

Rezort Sparkling Hill vytesaný do žulovej skaly s výhľadom na jazero Okanagan v Britskej Kolumbii je jednou z najpozoruhodnejších wellness destinácií na svete.

Rezort v súkromnom vlastníctve preslávenej rakúskej krištáľovej rodiny Gernot-Langes Swarovski je ukážkovým dizajnovým dielom, pričom investícia doň predstavovala neuveriteľných 10 miliónov dolárov do prvkov Swarovski Crystal. 3 700 štvorcových metrov kúpeľných miestností a 152 luxusných hosťovských izieb (vrátane troch 111,5 metrov štvorcových apartmánov v podkroví), pričom niektoré z nich ponúkajú naozaj dychberúci výhľad. Ale vízia rezortu Sparkling Hill je väčšia ako len byť pastvou pre oči.
 
Popri wellness trendu na ošetrenie celého tela v Severnej Amerike, rezort si kladie za cieľ zaobchádzať so svojimi hosťami s ohľadom na kompletnú revitalizáciu tela i duše. No vytvorenie holistického zážitku na najvyššej úrovni vyžaduje omnoho viac než len plánovanie návštev v kúpeľoch alebo udržiavanie krásnych izieb.
 
Z ponuky viac ako 100 dostupných možností starostlivosti je pre každého hosťa pripravený jedinečný osobný plán, ktorý často zaberá celé týždne pobytu, ba aj viac. Každá návšteva začína vytvorením základov pre dôveru a pohodlie: „Spoločné prežívanie po celý týždeň mení vzťah hosťa a zamestnanca. Stávajú sa súčasťou našej rodiny. Hosť spozná personál a my si zase vypočujeme príbehy o tom, čo ich privádza do Sparkling Hill, o ich rodinách a o ich plánoch do budúcnosti,“ hovorí Jana Gohl, Prevádzková manažérka, Sparkling Hill Resort.
 
Návšteva akéhokoľvek luxusného hotela je sprevádzaná veľmi vysokými očakávaniami, z ktorých je určitý štandard služieb najdôležitejším faktorom pre väčšinu. Avšak, až neuveriteľné množstvo detailov pôsobí na túto skúsenosť: celková čistota, kvalita a prezentácia potravín, kvalita vybavenia (ako materiál, počet vrstiev utierok a dokonca aj pocit z toaletného papiera), ako aj celkový stav a údržba hotela. Práve preto rezort Sparkling Hill používa mnoho výrobkov Tork, jeden z nich – Tork Xpress® extra jemné papierové utierky Multifold – je konkrétny výrobok, ktorý si Jana Gohl hneď vybaví v mysli.
 
Prepychová skúsenosť musí byť o kvalite v každom zmysle slova a v Sparkling Hill neexistujú žiadne výhovorky – len absolútny záväzok, že poskytneme každému hosťovi čokoľvek, čo môže potrebovať, aby sa cítil ako doma. Práve túžba, aby každý návštevník cítil, že o neho bude postarané, poháňa našu iniciatívu predvídať a napĺňať požiadavku ešte pred tým, než je vyslovená alebo pred tým, ako si hosť vôbec uvedomí, čo by chcel. Je to záväzok, aby sme sa správali k našim hosťom ako k rodine, ktorou pre nás sú.

Prežívať to tu s nami po celý týždeň mení vzťah hosťa a zamestnanca. Stávajú sa súčasťou našej rodiny. Hosť spozná personál a my si zase vypočujeme príbehy o tom, čo ich privádza do Sparkling Hill, o ich rodinách a o ich plánoch do budúcnosti.

Jana Gohl

Prevádzková manažérka v rezorte Sparkling Hill