LordoftheFries Rectangle.jpg

Neplytvajte, šetrite. Tork Xpressnap ušetrí viac času ako strávite v Lord of the Fries.

Lord of the Fries je jednou zo sietí s rýchlym občerstvením s pozoruhodným vegetariánskym a environmentálnym programom. Jej koncepcia čerstvých potravín s úpravou obchodov, ktoré zodpovedajú súčasnému mladému profilu a zákazníkovi.

Generálny riaditeľ Sam Koronczyk vysvetľuje: „Udržateľnosť je veľkou súčasťou nášho podnikania. Lord of the Fries je vegetariánske občerstvenie z mnohých dôvodov. Používame tiež produkty z miestnych zdrojov, kdekoľvek je to možné, za predpokladu, že sa zachová chuť a kvalita.“
Vďaka takejto pozitívnej kultúre niet divu, že sa ekologicky šetrný systém servítok do zásobníka Tork Xpressnap tak dobre hodí pre reťazec Lord of the Fries. „Používali sme štandardné servítky (do zásobníka) – ľudia vyberali celé chumáče, ktoré potom skončili v koši. Bolo to plytvanie peniazmi a zbytočné plytvanie. A servítky neboli recyklované.“ Sam vysvetľuje: „Tork Xpressnap je šetrnejší k životnému prostrediu než to, čo sme používali. Je to lepší výrobok a nám tiež ušetril peniaze.“
 
Servítky Tork Xpressnap sa dodávajú v 100 % recyklovaných a teraz miestne (AUS) vyrábaných verziách s certifikátom FSC a zásobník umožňuje zákazníkom vybrať iba jednu servítku naraz, čím sa znižuje spotreba a odpad. Sam súhlasí s tým, že to bola dobrá voľba. „Používame omnoho menej... a navyše je to oveľa krajšia servítka.“ Sieť Lord of the Fries používa 100 % recyklovateľné nebielené servítky Tork Xpressnap.
 
Sieť Lord of the Fries používa dva typy zásobníkov Xpressnap vo všetkých siedmich prevádzkach – stolný a pultový zásobník. Na výber sú k dispozícii štyri typy zásobníkov, pričom všetky majú vysokú kapacitu a ľahko sa plnia, čo šetrí čas a znižuje prácu.
 
Ďalšou vlastnosťou dávkovača Xpressnap sú panely AD-a-Glance, ktoré sieť Lord of the Fries používa pre vlastnú značku. „Budeme ich používať pre naše špeciality a ponuky. Sú dobré pre miestny predaj,“ hovorí Sam. A teraz je vďaka novej bezplatnej webovej aplikácii AD-a-Glance ešte jednoduchšie vytvoriť si vlastný umelecký panel on-line.
Sieť Lord of the Fries plánuje otvoriť ďalšie predajne v Melbourne a Sydney, po ktorých bude nasledovať zvyšok Austrálie. Sam dodáva: „Máme tiež určitý záujem zo zámoria. Radi by sme naďalej používali zásobníky Tork Xpressnap v týchto obchodoch.“

Tork Xpressnap je šetrnejší k životnému prostrediu než to, čo sme používali. Je to lepší výrobok a nám tiež ušetril peniaze.

Sam Koronczyk

Generálny riaditeľ