Riitta Hynninen, hlavná operačná manažérka HopLop

Pripravený na prácu pod tlakom v každom čase

Tork PeakServe® zásobníky na utierky na ruky sú navrhnuté aj pre tie najfrekventovanejšie toalety a umyvárne a umožňujú používateľom plynulosť prevádzky. Vďaka tomu môžu návštevníci naplno využiť vaše zariadenie a upratovací personál nebude frustrovaný. Prečítajte si o tom, ako Tork PeakServe zaistí neustály prísun papierových utierok na ruky – dokonca aj pri tisícke návštevníkov za deň – aj v rušnom krytom aktivity parku HopLop.


Tork PeakServe zásobníky na utierky na ruky v akcii v rušných krytých aktivity parkoch HopLop

Ročne navštívi fínske dobrodružné parky HopLop až neuveriteľných 1,6 milióna návštevníkov. A každý deň približne 200 zákazníkov navštívi 22 hygienických zariadení v nich. V najfrekeventovanejšom čase, napríklad cez víkendy, navštívi jeden park až tisíc hostí.
 
V rokoch 2017 a 2018 prešli všetky parky HopLop renováciou. Tork PeakServe® zásobníky na utierky na ruky – navrhnuté špeciálne pre miesta, ktoré sa stretávajú s veľkým množstvom návštevníkov – boli počas renovácie nainštalované v každom hygienickom zariadení. „Okrem zábavného dňa plného hier naši zákazníci očakávajú, že naše hygienické zariadenia budú čisté a bezproblémové. Toalety a umyvárne musia byť čisté a kvalitne vybavené s miestom pre mamičky na výmenu plienok, mydlom a utierkami na ruky,“ vysvetľuje Riitta Hynninen, hlavná operačná manažérka v HopLop.
 
Tork PeakServe® v parku Raisio HopLop šetrí čas upratovaciemu personálu
 
V roku 2018 otvoril HopLop svoj doteraz najväčší park vo Fínsku. Park postavený v Raisio má 4 200 štvorcových metrov plných vzrušujúcich a zábavných dobrodružných dráh, šmýkačiek a trampolín s tematikou džungle a nájdete tam dokonca aj obrovský labyrint. Od otvorenia už do parku zavítalo množstvo návštevníkov, najmä počas víkendov, kedy víta svojich hostí od rána až po záverečnú. „Vďaka Tork PeakServe® sa nemusíte obávať nedostatku utierok na ruky. Stačí doplniť zásobníky ráno, aby utierky vydržali po celý deň, aj počas tých najrušnejších dní,“ hovorí Kaisa Niemi, manažérka parku Raisio HopLop.
 
„Tork PeakServe® zásobníky, ktoré používame, nikdy nebudú zrazu bez utierok a navyše vyzerajú inteligentne. Náš upratovací personál si myslí, že zásobníky sa ľahko dopĺňajú.“ Tork PeakServe® zásobník na utierky na ruky je navrhnutý preHopLop-boy-drying-hands_square.jpgfrekventované toalety a umyvárne, kde sa očakáva plynulý tok návštevníkov. Do zásobníka vojde na jedenkrát viac ako 2 000 utierok a dopĺňanie je veľmi rýchle vďaka stlačeným náhradným baleniam. Keďže zásobník dávkuje utierky po jednej, utierky vydržia dlhšie a neznečisťujú podlahu. Tork PeakServe® zaistí, že sa personál môže sústrediť na čistenie a nie na dopĺňanie utierok na ruky do zásobníkov. Niemi si všimla, že Tork PeakServe® skracuje čas potrebný na čistenie toaliet a umyvární. „Bez Tork PeakServe® by sa bežný zásobník na utierky na ruky musel počas rušných dní dopĺňať každú chvíľu, keď je personál už v zhone. Štandard služby v toaletách a umyvárňach je na výbornej úrovni vďaka tomu, že sú utierky na ruky stále k dispozícii.“

S Tork PeakServe sa nemusíte báť, že sa vám utierky na ruky minú. Stačí doplniť zásobníky ráno, aby vám utierky vydržali po celý deň, aj počas tých najrušnejších dní.

Kaisa Niemi

Manžérka parku Raisio HopLop

Vyskúšajte Tork PeakServe® zdarma

Zistite, ako vám môže náš priekopník v oblasti zásobníkov na utierky pomôcť skvalitniť skúsenosť hostí na toalete a v umyvárni.

Zavolajte nám priamo na číslo:

(+421) 587 860 212

Skúšobný test zdarma

Prihláste sa na skúšobný test Tork PeakServe® zdarma

Kontaktujte nás, požiadajte o skúšobný test zdarma a zistite, ako môže Tork PeakServe® skvalitniť skúsenosť s vašou toaletou a umyvárňou.

Zadajte svoje meno
Zadajte svoje priezvisko
Zadajte správnu e-mailovú adresu
Doplňte prosím telefón
Please, select your work industry.
Please, select your job role.
Doplňte prosím názov společnoti
Vyplňte pole.
Vyplňte pole.
Vyplňte pole.
Tento formulár si vyžaduje podanie Vašich kontaktných údajov, aby sme mohli odpovedať na Vaše otázky prostredníctvom e-mailu. Oboznámte sa s našimi Podmienkami používania a Zásadami ochrany osobných údajov, aby ste získali podrobné informácie o tom, ako spravujeme a chránime Vaše osobné údaje.
Potvrďte, že ste si prečítali informácie týkajúce sa osobných údajov a podmienok používania.
Please populate recaptcha