Zvládnite akýkoľvek kritický moment aj nával návštevníkov

Dosiahnite lepšiu plynulosť návštevnosti na svojich verejných toaletách a umyvárňach, uvoľnite upratovacie zdroje a dosiahnite vyššiu kapacitu, aby ste zvládli aj tie najfrekventovanejšie obdobia.

 • Rekreácia

  Pripravený na prácu pod tlakom v každom čase

  Špinavé a preplnené toalety a umyvárne sú problémom číslo 1 pre návštevníkov v zariadeniach s vysokou frekvenciou návštev. Tork PeakServe® zásobníky na utierky na ruky sú navrhnuté aj pre tie najfrekventovanejšie toalety a umyvárne a umožňujú používateľom plynulosť prevádzky. Vďaka tomu môžu návštevníci naplno využiť vaše zariadenie a upratovací personál nebude frustrovaný. Prečítajte si o tom, ako Tork PeakServe zaistí neustály prísun papierových utierok na ruky – dokonca aj pri tisícke návštevníkov za deň – aj v rušnom krytom aktivity parku HopLop.
  HopLop-riitta-hynninen_orginal.jpg
  S Tork PeakServe sa nemusíte báť, že sa vám utierky na ruky minú. Stačí doplniť zásobníky ráno, aby vám utierky vydržali po celý deň, aj počas tých najrušnejších dní.
 • Nákupné centrum

  Umenie dopĺňania papierových utierok pre päť miliónov hostí

  Každá krajina má svoju najprestížnejšiu turistickú atrakciu. Francúzsko má Louvre. Taliansko má Baziliku sv. Petra. Švédsko má obchod v hallandských lesoch. Vďaka skoro piatim miliónom návštevníkov ročne sa obchodný dom Gekås v Ullarede stal samozrejmým výberom pre pilotnú štúdiu nového a inovatívneho systému utierok na ruky Tork PeakServe®.
  Shoppa_kassan_original.jpg
  „Tento systém prišiel presne včas. Chceme mať Tork PeakServe všade v obchodnom dome. Uľahčuje nám prácu. Nie každý rozmýšľa o papierových utierkach na ruky, ale pre nás sú dôležité.“
  Ulrika Kerttu
 • Priemysel

  Záväzok k produktivite a zdraviu personálu

  Zvýšená kapacita na toaletách a umyvárňach vytvára lepší pocit z nich, zvyšuje hygienický štandard a eliminuje prestoje, keďže zlepšuje plynulosť návštev zamestnancov. Dokazuje to aj plnenie záväzku starostlivosti o zamestnancov, vďaka čomu sú zamestnanci motivovavnejší a produktivita sa zvyšuje. Spoločnosť Smurfit Kappa, líder na trhu v predaji obalov na papierovom základe, vyskúšala Tork PeakServe, aby zistila, či dokáže vyhovieť ich požiadavkám 100 zamestnancov pracujúcich na tri zmeny. Prečítajte si, čo hovorí tím po vyskúšaní tohto priekopníka v oblasti zásobníkov na utierky.
  Manufacturing_Original.png
  „Tork PeakServe® zlepšil vzhľad našich toaliet a umyvární. Je v nich menej neporiadku a treba menej času na dopĺňanie.“
  Leigh Wallhead
 • Vzdelávanie

  Zaistite kvalitné akademické prostredie v každom čase.

  Stála dostupnosť utierok na ruky na zaistenie správnej hygieny rúk pomáha vytvárať pozitívnu skúsenosť z toalety a umyvárne a dokazuje záväzok školy voči zdraviu študentov a fakulty ako celku. Tork PeakServe zaisťuje neustálu dostupnosť utierok na ruky, a tým zabezpečuje správnu hygienu rúk, čo vedie k zníženému riziku krížovej kontaminácie a neprítomnosti na vyučovaní. Pozrite si, ako pomáha Tork PeakServe s dosť komplexnou správou budov v areáli na Univerzite v Marylande, ktorý pozostáva z 96 akademických budov a 13 atletických stredísk.
  Education_Original.png
  Tím zistil, že sa pri upratovaní podlahy oveľa menej zohýnajú, keďže PeakServe nepadá na podlahu.
 • Letisko

  Prípravy na letné záplavy návštevníkov

  Je jar a Kirsten Paarup má veľa roboty. Leto sa blíži a v tomto období roka býva Billund Airport, druhé najväčšie letisko v Dánsku, plné cestujúcich, prichádzajúcich a odchádzajúcich z troch zábavných parkov ležiacich v blízkosti: Legoland Billund, Lalandia Aquadome a Lion Park v Givskud Zoo. Vďaka svojim 12-ročným skúsenostiam v manažovaní čistiacich tímov na letisku Kirsten vie, že existuje len jediná možnosť ako zvládnuť letný nával návštevníkov: plánovanie.
 • Zdravotníctvo

  Zabezpečenie hygienických štandardov

  Kvôli nepravidelnej frekvencii návštev verejných toaliet a umyvární v zdravotníckych zariadeniach je ťažké udržať v nich vysoký hygienický štandard. Tork PeakServe® znižuje množstvo kontrol zásobníkov, umožňuje vášmu upratovaciemu personálu tráviť viac času čistením tam, kde treba. Konzistentné zásoby papierových utierok na ruky na verejných toaletách a umyvárňach minimalizujú riziko kontaminácie.
  Tork-PeakServe-healthcare_original.jpg
 • Kancelária

  Zaistite každodenné zdravie

  Dojem o vysokej kvalite z toalety a umyvárne dokazuje, že vám na vašich zamestnancoch záleží a vašim návštevníkom sprostredkuje ten správny pocit. Tork PeakServe® vám umožní nastaviť nový štandard dokonalej skúsenosti s toaletou a umyvárňou, čo zabezpečí zdravie vášho personálu, zníži mieru práceneschopnosti a v práci vytvorí pokojnú atmosféru.
  Tork-PeakServe-office_original.jpg
 • Všeobecné

  Zvýšte efektivitu toaliet a umyvární

  Naša najnovšia inovácia určuje nový štandard pre bezproblémovú a nepretržitú dostupnosť utierok. Náš úzky zásobník má o 35 % vyššiu kapacitu ako ostatné produkty na trhu. Zistite, ako vám môže Tork PeakServe® pomôcť predchádzať minutiu utierok, poslúžiť viac hosťom medzi jednotlivými doplneniami a skvalitniť skúsenosť s toaletou a umyvárňou v akomkoľvek zariadení, bez ohľadu na oblasť pôsobenia.
  General_Original.jpg
 • Rekreácia
  tumbnailItemImage
 • Nákupné centrum
  tumbnailItemImage
 • Priemysel
  tumbnailItemImage
 • Vzdelávanie
  tumbnailItemImage
 • Letisko
  tumbnailItemImage
 • Zdravotníctvo
  tumbnailItemImage
 • Kancelária
  tumbnailItemImage
 • Všeobecné
  tumbnailItemImage

Vyskúšajte Tork PeakServe® zdarma

Zistite, ako vám môže náš priekopník v oblasti zásobníkov na utierky pomôcť skvalitniť skúsenosť hostí na toalete a v umyvárni.

Zavolajte nám priamo na číslo:

(+421) 587 860 212

Skúšobný test zdarma

Prihláste sa na skúšobný test Tork PeakServe® zdarma

Kontaktujte nás, požiadajte o skúšobný test zdarma a zistite, ako môže Tork PeakServe® skvalitniť skúsenosť s vašou toaletou a umyvárňou.

Zadajte svoje meno
Zadajte svoje priezvisko
Zadajte správnu e-mailovú adresu
Doplňte prosím telefón
Please, select your work industry.
Please, select your job role.
Doplňte prosím názov společnoti
Vyplňte pole.
Vyplňte pole.
Vyplňte pole.
Tento formulár si vyžaduje podanie Vašich kontaktných údajov, aby sme mohli odpovedať na Vaše otázky prostredníctvom e-mailu. Oboznámte sa s našimi Podmienkami používania a Zásadami ochrany osobných údajov, aby ste získali podrobné informácie o tom, ako spravujeme a chránime Vaše osobné údaje.
Potvrďte, že ste si prečítali informácie týkajúce sa osobných údajov a podmienok používania.
Please populate recaptcha
Tork Peakserve viac flexibility pre upratovací personál

Väčšia flexibilita znamená viac času na čistenie

 • Zdvojnásobte množstvo utierok, ktoré odnesiete, pretože sú stlačené až o 50 %* 
 • Skráťte čas dopĺňania na polovicu vďaka kapacite až 2 100 utierok na jeden zásobník* 
 • Zásobník je aj naďalej úzky, ale jeho kapacita je oproti ostatným produktom na trhu vyššia o 35 %.*

Tork Peakserve Vaši hostia vojdu aj vyjdú oveľa rýchlejšie

Vaši hostia vojdu aj vyjdú oveľa rýchlejšie

 • Vyhnite sa minutiu utierok vďaka väčšej zásobe utierok na ruky až o 250 %*
 • Rýchlejšie dávkovanie poslúži hosťom za tri sekundy – rýchlejšie ako sušenie rúk pod sušičom
 • Poslúži až o viac ako 600 hosťom medzi jednotlivými doplneniami*

Menej odpadu a nízka spotreba

Menej odpadu a nízka spotreba

 • Zobratie utierky je s naším patentovaným systémom nepretržitého dávkovania utierok plynulé a jednoduché
 • Znížená spotreba vďaka úspornému dávkovaniu po útržkoch
 • Menej prenášania menších balení má menší vplyv na životné prostredie

Vysvetlenie našej novej inovácie

Naše nové utierky na ruky sú stlačené tak, aby sa do menšieho priestoru zmestilo dvojnásobné množstvo. Je to systém nepretržitého dávkovania:
Stlačené balenia Tork PeakServe sú pri vkladaní natlačené na sebe a utierky sú spojené. Takže sú dávkované bez prerušenia.
1

Stlačenie

Balenia sú stlačené až o 50 %, čím zabezpečujú až 2 100 utierok na jeden zásobník*
2

Inteligentné nakladanie

Balíky sú plnené odspodu kvôli rýchlejšiemu dopĺňaniu kedykoľvek treba. Prepojené balenia sú pri vkladaní natlačené na sebe
3

Jednoduché dávkovanie

Balenia sú dávkované bez prerušenia po jednotlivých útržkoch