Zdravotníctvo – Nástroje a tipy

Nástroje a tipy

Vedeli ste, že správne umiestnenie zásobníkov môže pomôcť minimalizovať krížovú infekciu a znižuje rizko šírenia infekcií spojených so zdravotnou starostlivosťou. Zistite viac o optimálnom umiestnení zásobníkov a ostatných nástrojoch a tipoch na zlepšenie hygienických štandardov vo vašom zariadení. Radi sa podelíme.

Čo by ste chceli zlepšiť?

Ideálne umiestnenie zásobníka

Naše odporúčané umiestnenie zásobníka založené na dôkazoch vám pomôže minimalizovať krížovú kontamináciu a predchádzať infekciám spojeným so zdravotnou starostlivosťou.
Naše odporúčania

Efektívne označenie hygieny rúk

Vďaka Tork tvorbe plagátov môžete propagovať dodržiavanie štandardov a ukázať svojim pacientom, že sú vo vynikajúcich a bezpečných rukách.
Naše odporúčania

Odporúčané produkty pre vás

Náš výber odporúčaných produktov je založený na jedinečných požiadavkách vášho špecifického prostredia a pomôžu vám dosiahnuť excelentnú hygienu.
Naše odporúčania

Nástroje na prevenciu sepsy

Naše fakty a tipy sú navrhnuté tak, aby vám pomohli zvyšovať povedomie o dôležitosti hygieny rúk a starostlivosti o rany pri znižovaní výskytu sepsy.
Naše odporúčania

Rámec vlastného hodnotenia Tork v oblasti hygieny rúk

Kliknite na odkaz a stiahnite si Rámec vlastného hodnotenia Tork v oblasti hygieny rúk
Naše odporúčania

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Dining.tif

Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete. Naše odporúčania
Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania
Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania