zdravotníctvo – priestory pre pacientov

Priestory pre pacientov

S každým novým pacientom, ošetrovateľom a novým kontaktom s povrchom sa zvyšuje riziko prenosu infekcie. Zlepšite hygienu rúk a povrchov v izbách pacientov a ostatných miestnostiach prístupných pre pacientov používaním praktických produktov, ktoré sú odolné a efektívne voči patogénom, ale jemné k pacientom aj personálu.

Papierové utierky na ruky


Naše odporúčania pre vás

Častá dezinfekcia je dôležitá v priestoroch pre pacientov, ale môže sa stať nepríjemným zážitkom, pokiaľ produkty nie sú jemné a pohodlné na použitie. Tork Xpress® zásobník na papierové utierky Multifold s dávkovaním po útržkoch je vhodný do prostredí, ktoré vyžadujú komfort aj hygienu. Vďaka jeho úzkemu dizajnu vám zásobník nikdy nezavadzia v práci.
 
Poskytnite svojmu personálu dokonalé sušenie rúk a pohodlie so skladanými utierkami Tork Xpress Extra Soft Multi-fold. Extra jemné utierky na ruky sú jemné k rukám a umožňujú pohodlné sušenie počas celého dňa.

Mydlo


Naše odporúčania pre vás

Tork Skincare zásobníky sú navrhnuté tak, aby spĺňali špecifické požiadavky a potreby zdravotníckych zariadení a umožnili flexibilné použitie čo najbližšie k pacientovi. Použite bezdotykové zásobníky pre dodatočnú hygienu a minimalizáciu krížovej kontaminácie.
 
Naše extra jemné mydlo je vhodné pre často dezinfikované ruky s hydratačnými zložkami pre extra starostlivosť. Pretože ruky, ktoré liečia, musia byť predovšetkým zdravé.

Utierky na otieranie pacientov


Naše odporúčania pre vás

Tork utierky na otieranie pacientov sú navrhnuté tak, aby sa používali s vodou a jemnými umývacími prostriedkami pre efektívnu a predsa jemnú starostlivosť o pacienta. Dávkovanie po jednom útržku zabezpečuje dobrú hygienu, pretože sa dotknete len tej utierky, ktorú použijete.
Naše utierky na otieranie pacientov sú dostupné v širokej škále jemnosti, sily a veľkostí, aby splnili špecifické potreby vášho zdravotníckeho zariadenia.

Viac produktov


Naše odporúčania pre vás

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania
Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania
Dining.tif

Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete. Naše odporúčania