Generalareas_top_image_orginal.jpg

Verejné priestory

Dobré hygienické štandardy v čakárňach, na verejných toaletách a umyvárňach a ostatných verejnosti dostupných priestoroch podporujú spokojnosť a zdravie. Vďaka systémom s nízkou potrebou údržby a rýchlej výmene náplne, uzavretým náplniam a vysokej kapacite zásobníkov zabezpečíte dobrú hygienu a odbremeníte personál na dôležitejšie úlohy.

Papierové utierky na ruky


Naše odporúčania pre vás

Kvôli frekventovanému pohybu osôb musíte vyvážiť pohodlie a čistotu so starostlivosťou a bezpečnosťou pre vašich pacientov. Tork PeakServe® je špecificky navrhnutý pre toalety a umyvárne s vysokou frekvenciou návštev a s najväčšou kapacitou na trhu s viac ako 2 100 utierok, ktoré sú dávkované rýchlo a bez prerušenia, aby bol zaistený kolobeh v nich. Stlačené náplne sa rýchlo dopĺňajú a môžete ich doplniť kedykoľvek. Ľahko sa uskladňujú a prepravujú, vďaka čomu umožňujú vášmu personálu sústrediť sa na čistenie, a nie na dopĺňanie.

Tork PeakServe zásobník na nadväzujúce utierky na ruky

Tork PeakServe zásobn...

Druh tovaru: : 552500

Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky

Tork PeakServe® nadvä...

Druh tovaru: : 100585

Mydlo


Naše odporúčania pre vás

Pri starostlivosti o pacientov, návštevníkov a personál sú vysoké štandardy hygieny dôležité pre zlepšenie zdravia, ale aj celkového dojmu z vášho zdravotníckeho zariadenia. Tork Skincare zásobníky sú navrhnuté tak, aby spĺňali špecifické požiadavky a potreby zdravotníckych zariadení, a sú jednoduché na použitie dokonca aj pre deti a osoby v seniorskom veku. Uzavretý systém so stlačiteľnou fľašou zaisťuje dobrú hygienu rúk, je jednoduchý na údržbu, šetrí čas a je priateľský k životnému prostrediu.

Tork zásobník na tekuté mydlo – dávkovanie páčkou

Tork zásobník na teku...

Druh tovaru: : 560100

Tork extra jemné tekuté mydlo

Tork extra jemné teku...

Druh tovaru: : 420701

Toaletný papier


Naše odporúčania pre vás

Tork SmartOne zásobník na toaletný papier v kotúči je špeciálne navrhnutý pre toalety a umyvárne s vysokou frekvenciou návštev a je najlepším systémom nákladov na použitie. 
 
Dávkovanie po jednotlivých útržkoch znižuje spotrebu až o 40 % a zlepšuje celkovú hygienu. Vďaka jeho mimoriadne veľkej kapacite môžete ušetriť čas na údržbu a byť si istí, že papier je vždy k dispozícii

Tork SmartOne® zásobník na toaletný papier v kotúči, biely

Tork SmartOne® zásobn...

Druh tovaru: : 680000

Tork SmartOne® toaletný papier v kotúči

Tork SmartOne® toalet...

Druh tovaru: : 472242

Hygienický stojan


Naše odporúčania pre vás

Tork hygienický stojan pomáha zvyšovať úroveň hygieny vo verejných priestoroch vášho zdravotníckeho zariadenia vďaka pohodlnej dostupnosti dezinfekcie na ruky aj hygienického papiera pre pacientov a návštevníkov. Navyše, stojan nielenže podporuje hygienu rúk, ale zároveň dokazuje, že vám na ich celkovom zdravotnom stave záleží.
 
Naša dezinfekcia na ruky s obsahom alkoholu je v súlade s mnohými najprísnejšími nariadeniami a štandardmi. Je špecificky navrhnutá na častú dezinfekciu rúk s hydratačnými zložkami pre extra starostlivosť. Pretože ruky, ktoré liečia, musia byť predovšetkým zdravé.

Tork hygienický stojan

Tork hygienický stojan

Druh tovaru: : 511055

Zásobník Tork na tekuté mydlo a mydlo v spreji

Zásobník Tork na teku...

Druh tovaru: : 560000

Produkty v hygienickom stojane


Naše odporúčania pre vás

Papierové vreckovky na tvár Tork Extra Soft Premium

Papierové vreckovky n...

Druh tovaru: : 140280

Viac produktov


Naše odporúčania pre vás

Tork 50 l odpadkový kôš

Tork 50 l odpadkový kôš

Druh tovaru: : 563000

Tork vrecia do odpadkového koša 50 l

Tork vrecia do odpadk...

Druh tovaru: : 204060

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania
Kitchen.tif

Kuchyňa

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je ľahšie vďaka priemyselným utierkam vyrobeným na túto prácu. Od poutierania zadné miestnosti až po jej dôkladné čistenie vám naše účelovo vyrobené utierky pomôžu rýchlo sa pustiť do akejkoľvek úlohy s dôverou. Naše odporúčania
Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania