Zdravotníctvo – dôležité priestory

Dôležité priestory

Tam, kde sú pacienti najzraniteľnejší, je hygiena dôležitá. Zabezpečte správnu hygienu rúk v operačných sálach a ostatných dôležitých miestnostiach tým, že budete používať bezdotykové systémy zásobníkov a produkty, ktoré vzdorujú patogénom, ale zároveň sú jemné k pokožke rúk.

Papierové utierky na ruky


Naše odporúčania pre vás

Sušenie rúk je nevyhnutnou súčasťou správnych postupov pri hygiene rúk. Náš bezdotykový Tork Matic® zásobník na utierky na ruky s Intuition™ senzorom umožní rýchle a jednoduché sušenie rúk a zároveň minimalizuje krížovú kontamináciu. LED indikátor náplne ukazuje potrebu doplnenia, čím vám dopraje pokoj na duši aj v kritických situáciách.
 
Tork Matic® Jemné utierky na ruky v kotúči osuší ruky rýchlo a dôkladne a zároveň je jemný k rukám pri pohodlnom a častom používaní.

Dezinfekčný prostriedok


Naše odporúčania pre vás

Tork Skincare zásobníky sú navrhnuté tak, aby spĺňali špecifické požiadavky a potreby zdravotníckych zariadení a umožnili flexibilné použitie čo najbližšie k pacientovi. Použite bezdotykové zásobníky pre dodatočnú hygienu a minimalizáciu krížovej kontaminácie.
 
Naša Tork dezinfekcia na ruky s obsahom alkoholu je v súlade s mnohými najprísnejšími nariadeniami a štandardmi. Je špecificky navrhnutá na častú dezinfekciu rúk s hydratačnými zložkami pre extra starostlivosť. Pretože ruky, ktoré liečia, musia byť predovšetkým zdravé.

Viac produktov


Naše odporúčania pre vás

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Dining.tif

Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete. Naše odporúčania
Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania
Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania