Zdravotníctvo – dôležité priestory

Dôležité priestory

Tam, kde sú pacienti najzraniteľnejší, je hygiena dôležitá. Zabezpečte správnu hygienu rúk v operačných sálach a ostatných dôležitých miestnostiach tým, že budete používať bezdotykové systémy zásobníkov a produkty, ktoré vzdorujú patogénom, ale zároveň sú jemné k pokožke rúk.

Papierové utierky na ruky


Naše odporúčania pre vás

Sušenie rúk je nevyhnutnou súčasťou správnych postupov pri hygiene rúk. Náš bezdotykový Tork Matic® zásobník na utierky na ruky s Intuition™ senzorom umožní rýchle a jednoduché sušenie rúk a zároveň minimalizuje krížovú kontamináciu. LED indikátor náplne ukazuje potrebu doplnenia, čím vám dopraje pokoj na duši aj v kritických situáciách.
 
Tork Matic® Jemné utierky na ruky v kotúči osuší ruky rýchlo a dôkladne a zároveň je jemný k rukám pri pohodlnom a častom používaní.

Dezinfekčný prostriedok


Naše odporúčania pre vás

Tork Skincare zásobníky sú navrhnuté tak, aby spĺňali špecifické požiadavky a potreby zdravotníckych zariadení a umožnili flexibilné použitie čo najbližšie k pacientovi. Použite bezdotykové zásobníky pre dodatočnú hygienu a minimalizáciu krížovej kontaminácie.
 
Naša Tork dezinfekcia na ruky s obsahom alkoholu je v súlade s mnohými najprísnejšími nariadeniami a štandardmi. Je špecificky navrhnutá na častú dezinfekciu rúk s hydratačnými zložkami pre extra starostlivosť. Pretože ruky, ktoré liečia, musia byť predovšetkým zdravé.

Viac produktov


Naše odporúčania pre vás

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Kitchen.tif

Kuchyňa

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je ľahšie vďaka priemyselným utierkam vyrobeným na túto prácu. Od poutierania zadné miestnosti až po jej dôkladné čistenie vám naše účelovo vyrobené utierky pomôžu rýchlo sa pustiť do akejkoľvek úlohy s dôverou. Naše odporúčania
Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania
Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania