Healthcare 3.tif

Umývacia stanica

Naša umývacia stanica je úplne vybavená, aby bolo dodržiavanie hygieny rúk jednoduchšie. Opatrovatelia získajú úplnú podporu pre každý moment hygieny rúk okamihu priamo od pacienta. Zamestnancami, ktorí si často potrebujú umývať ruky, ocenia našu šetrnú starostlivosť o pleť. Naše penové a tekuté mydlá, alkoholové dezinfekcie a krémy účinne, ale šetrne čistia, dezinfikujú a hydratujú ruky. Jemné utierky sušia ruky bez podráždenia. A naše kompaktné zásobníky so systémom dávkovania po jednotlivých útržkoch a zásobníky prípravkov starostlivosti o pleť s uzavretými náplňami zabezpečia hygienu a zabránia krížovej kontaminácii.

Mydlo


Odporúčané produkty

Naše extra jemné tekuté mydlo Tork má jemné zloženie pre ideálne pohodlie pre zamestnancov a pacientov a je ideálne na časté umývanie rúk. Extra jemné zloženie je dermatologicky testované a prísady na starostlivosť o pleť sa starajú o citlivú pokožku pri častom umývaní rúk. Mydlo je bez parfumov a farbív, minimalizuje riziko alergických reakcií.

Utierky na ruky


Sušenie rúk je dôležitou súčasťou prevencie infekcií, pretože ruky, ktoré nie sú dobre vysušené, môžu prenášať baktérie vďaka vlhkosti. Náš dobre navrhnutý zásobník Tork Xpress ™ papierových utierok Multifold je vhodný do malých priestorov, aby vám poskytol papier vždy, keď ho práve potrebujete. Naplňte ho našimi utierkami Tork Advanced a Premium, ktoré sú mäkké, jemné a savé, čo ocenia tí, ktorí si často umývajú ruky. 
Dobre vysušené ruky sú bezpečnejšie ruky. 

Hydratácia


Odporúčané produkty

Poskytovatelia starostlivosti, ktorí si často umývajú ruky, potrebujú sami zvláštnu starostlivosť. Môžete pomôcť chrániť ruky, ktoré toľkým pomáhajú, naším Tork pleťovým mliekom na ruky a telo bez vône. Bohaté, upokojujúce, hydratačné zložky zanechávajú ruky jemné a vyživené. Náš Tork Mini zásobník na telové mlieko je kompaktný, takže je ľahko rozlíšiteľný od väčších systémov na mydlo či na dezinfekčné prostriedky. Uzavreté, hygienické doplňovacie fľaše sa rýchlo napĺňajú a zároveň znižujú riziko krížovej kontaminácie.

Toaletný papier


Odporúčané produkty

Zlepšenie hygieny umožňuje ušetriť až 40 % spotreby vďaka nášmu systému Tork SmartOne®. Vďaka vydávaniu len jedného hygienického papiera sa dotknete len jedného listu, ktorý použijete, a spotreba sa zníži. Doplňte ho naším kvalitným hygienickým papierom Tork Advanced pre bezproblémovú hygienu.

Dezinfekcia


Odporúčané produkty

Časté dezinfekcia je kľúčom k prevencii infekcie v každom zdravotníckom zariadení. Môže tiež vysušiť ruky. Náš dezinfekčný prostriedok Tork Alcohol gélový dezinfekčný prostriedok na ruky je vysoko účinný proti širokému spektru baktérií a je v súlade s najprísnejšími európskymi normami účinnosti, ako sú EN12791, EN 1500 a mnoho ďalších. Ku choroboplodným zárodkom je nekompromisný a jemný k pokožke. Použite ich s našimi Tork zásobníkmi na tekuté mydlo s pákou na zabezpečenie dobrej hygieny. Máme tiež menšie fľaše s čerpadlom, ktoré sa umiestňujú na stôl, a vreckové fľaše, ktoré sú k dispozícii na flexibilné umiestnenie a pohodlie.