Hospital Room with dispensers 24.tif

Ošetrovňa

Ošetrovne sú frekventované miesta. S každým novým pacientom, novým ošetrovateľom a novým kontaktom s povrchom sa znásobuje riziko prenosu infekcie. Udržiavanie hygieny pred, v priebehu a po ukončení ošetrenia každého pacienta je jediný spôsob, ako zastaviť šírenie infekcie. Tí, ktorí si musia často umývať ruky, oceňujú našu šetrnú, ale efektívnu starostlivosť o pleť a jemné utierky na ruky. A priestor je tesný, takže naše zásobníky sú kompaktné a ľahko použiteľné, pričom vyzývajú k dodržiavaniu hygieny. 

Mydlo


Odporúčané produkty

Naše extra jemné tekuté mydlo Tork má jemné zloženie pre ideálne pohodlie pre zamestnancov a pacientov a je ideálne na časté umývanie rúk. Extra jemné zloženie je dermatologicky testované a prísady na starostlivosť o pleť sa starajú o citlivú pokožku pri častom umývaní rúk. Mydlo je bez parfumov a farbív, minimalizuje riziko alergických reakcií.

Utierky na ruky


Odporúčané produkty

Sušenie rúk je nevyhnutnou súčasťou správnej praxe hygieny rúk, pretože vlhké ruky môžu prenášať baktérie a spôsobiť rýchlejšie vysychanie rúk. Papierové utierky Tork Premium a Advanced pomáhajú rýchlo a dôkladne osušiť ruky a zároveň sú šetrné k pokožke.

Dezinfekčný prostriedok


Odporúčané produkty

Časté dezinfekcia je kľúčom k prevencii infekcie v každom zdravotníckom zariadení. Môže tiež vysušiť ruky. Náš dezinfekčný prostriedok Tork Alcohol tekutý dezinfekčný prostriedok na ruky je vysoko účinný proti širokému spektru baktérií a je v súlade s najprísnejšími európskymi normami účinnosti, ako sú EN12791, EN 1500 a mnoho ďalších. Ku choroboplodným zárodkom je nekompromisný a jemný k pokožke. Použite ich s našimi Tork zásobníkmi na tekuté mydlo s pákou na zabezpečenie dobrej hygieny. Máme tiež menšie fľaše s čerpadlom, ktoré sa umiestňujú na stôl, a vreckové fľaše, ktoré sú k dispozícii na flexibilné umiestnenie a pohodlie.

Hydratácia


Odporúčané produkty

Hladká, mäkká a odolná pokožka sa ľahšie udrží v čistote. Naše Tork telové mlieko na ruky a telo prispieva k zlepšeniu vlastností kože a zvyšuje bariérový efekt kože. Obsahujúce repkový olej, glycerín a pantenol a tiež je bohatý na prírodný vitamín E, zabezpečuje prirodzenú hladinu vlhkosti vo vonkajšej vrstve pokožky. Náš Tork Mini zásobník na telové mlieko je kompaktný, takže je ľahko rozlíšiteľný od väčších systémov na mydlo či na dezinfekčné prostriedky. Uzavreté, hygienické doplňovacie fľaše sa rýchlo napĺňajú a sú bez rizika krížovej kontaminácie.

Podložky na lôžka


Odporúčané produkty

Naše hygienické Tork podložky na lôžka chránia vašich pacientov čistým listom silného papiera. Sú perforované, aby znižovali množstvo odpadu, každý list sa ľahko odmotáva z nášho zásobníka na Tork podložky na lôžka  – upevnite ho priamo na kreslo pre úsporu miesta alebo na stenu.

Utierky


Počas dňa je potrebná priebežnú údržba, ako je utieranie rozliatych tekutín, kvapalín a zvyškov jedál a množstvo utierania rúk. Tork papierové utierky Plus sú viacúčelové a ideálne na tieto úlohy. Vďaka nášmu prenosnému zásobníku Tork Reflex™ držanému v rukách alebo namontovanému na vozík môžu členovia vášho tímu ľahko uchopiť papier, ktorý potrebujú a presne tam, kde ho potrebujú.

Odpadkový kôš


Odporúčaný výrobok

Náš veľký 50 l Tork odpadkový kôš B1 má mäkké zatváranie veka, ktoré minimalizuje šum a pomáha spríjemniť prostredie. Ľahko sa čistí a ľahko napĺňa našimi silnými priezračnými Tork vreciami do odpadkového koša.