Hygiene.tif

Umyváreň pre lekárov / operačné sály

Zvláštnu pozornosť si vyžaduje hygiena pred operáciou a po operácii. Normy pre umyvárne pre lekárov sú nesporne prísne a nutné, aby sa zabránilo infekcii. Naše odporúčania týkajúce sa hygieny rúk spĺňajú najvyššie normy a sú v súlade s ustálenými protokolmi pre umyvárne pre lekárov a pomáhajú poskytovateľom zdravotnej starostlivosti zabrániť tomu, aby došlo k telesnej ujme. Naše produkty sú k choroboplodným zárodkom nekompromisné, ale tiež pomáhajú chrániť pokožku. Opatrovatelia, ktorí si neustále umývajú alebo dezinfikujú ruky, vedia, aká dôležitá je dobrá starostlivosť o pleť.

Dezinfekcia


Odporúčané produkty

Časté dezinfekcia je kľúčom k prevencii infekcie v každom zdravotníckom zariadení. Môže tiež vysušiť ruky. Náš dezinfekčný prostriedok Tork Alcohol tekutý dezinfekčný prostriedok na ruky je vysoko účinný proti širokému spektru baktérií a je v súlade s najprísnejšími európskymi normami účinnosti, ako sú EN12791, EN 1500 a mnoho ďalších. Ku choroboplodným zárodkom je nekompromisný a jemný k pokožke. Použite ich s našimi Tork zásobníkmi na tekuté mydlo s pákou na zabezpečenie dobrej hygieny. Máme tiež menšie fľaše s čerpadlom, ktoré sa umiestňujú na stôl, a vreckové fľaše, ktoré sú k dispozícii na flexibilné umiestnenie a pohodlie.

Tork zásobník na tekuté mydlo – dávkovanie páčkou

Tork zásobník na teku...

Druh tovaru: : 560100

Tork tekutá dezinfekcia rúk s alkoholom

Tork tekutá dezinfekc...

Druh tovaru: : 420110

Mydlo


Odporúčané produkty

Naše extra jemné tekuté mydlo Tork má jemné zloženie pre ideálne pohodlie pre zamestnancov a pacientov a je ideálne na časté umývanie rúk. Extra jemné zloženie je dermatologicky testované a prísady na starostlivosť o pleť sa starajú o citlivú pokožku pri častom umývaní rúk. Mydlo je bez parfumov a farbív, minimalizuje riziko alergických reakcií.

Tork zásobník na tekuté mydlo – dávkovanie páčkou

Tork zásobník na teku...

Druh tovaru: : 560100

Tork extra jemné tekuté mydlo

Tork extra jemné teku...

Druh tovaru: : 420701

Utierky na ruky


Pre hygienickú starostlivosť tých, ktorí si často umývajú ruky, šetrnú k pokožke - v kritických prostrediach nič nemôže byť ponechané náhode. Príjemne čisté, suché ruky sú bezpečné a isté ruky. Naše Tork Matic® jemné utierky na ruky rýchlo vysušia ruky bez podráždenia. Vďaka nášmu automatickému Tork Matic® zásobníku na kotúče s Intuition™ senzorom sa naraz vydáva len jedna utierka bez dotyku, čo zabezpečuje hygienu a kontroluje spotrebu. Tento zásobník tiež umožňuje nastaviť vašu preferovanú veľkosť jednotlivých utierok.

Tork Matic® zásobník na papierové utierky na ruky v kotúči s Intuition™ senzorom biely

Tork Matic® zásobník ...

Druh tovaru: : 551100

Tork Matic® jemné utierky na ruky v kotúči Premium

Tork Matic® jemné uti...

Druh tovaru: : 120016