TORK NL2 E 0102.tif

Ústavná starostlivosť

Vďaka hygienickým normám platným pre ústavnú starostlivosť poskytujete slobodu domova. S cieľom pomôcť vám v starostlivosti o zraniteľných pacientov – a zastaviť šírenie infekcie – vám pomôžeme určiť, kde hygiena rúk funguje najlepšie. Pozrite si náš kompletný sortiment jemných utierok a šetrných výrobkov starostlivosti o pleť pre tých, ktorí si často umývajú ruky. A na podporu správnej hygieny so sviežim dizajnom, ktorý sa ľahko čistí a je kľúčom pre bezpečnosť a hygienu, sme pripravili naše atraktívne zásobníky.

Mydlo


Odporúčané produkty

Naše extra jemné tekuté mydlo Tork má jemné zloženie pre ideálne pohodlie pre zamestnancov a pacientov a je ideálne na časté umývanie rúk. Extra jemné zloženie je dermatologicky testované a prísady na starostlivosť o pleť sa starajú o citlivú pokožku pri častom umývaní rúk. Mydlo je bez parfumov a farbív, minimalizuje riziko alergických reakcií.

Utierky na ruky


Odporúčané produkty

Dobre usušené a mäkké ruky sú zdravé, upokojujúce ruky. Naše viacnásobne prehnuté utierky na ruky Tork Premium a Advanced sú prispôsobené pre zamestnanca, ktorý si často umýva a suší ruky. Naše vkusne navrhnuté zásobníky na Tork Xpress ™ papierové utierky Multifold sa zmestia aj do kompaktných miest a poskytujú mäkké, jednorazové papierové utierky ticho, aby chránili ruky personálu a ticho, ktoré pacienti potrebujú.

Dezinfekčné prostriedky


Často dezinfikované ruky pomáhajú zabraňovať infekcii v tých najdelikátnejších prostrediach, no často môžu trpieť vysychaním po mnohých potrebných hygienických čisteniach rúk počas dňa. Naše dezinfekčné prostriedky na ruky značky Tork s obsahom alkoholu majú navyše ošetrujúce zloženie, ktoré je zároveň účinné proti širokej škále mikroorganizmov. Pretože liečiace a upokojujúce ruky musia sami zostať zdravé. Použite ich s našimi bezdotykovými zásobníkmi Tork s lakťovou pákou na zabezpečenie dobrej hygieny. Máme tiež menšie fľaše s čerpadlom, ktoré sa umiestňujú na stôl, a vreckové fľaše, ktoré sú k dispozícii na flexibilné umiestnenie a pohodlie.

Hydratácia


Odporúčané produkty

Poskytovatelia starostlivosti, ktorí si často umývajú ruky, potrebujú sami zvláštnu starostlivosť. Môžete pomôcť chrániť ruky, ktoré toľkým pomáhajú, naším Tork pleťovým mliekom na ruky a telo bez vône. Bohaté, upokojujúce, hydratačné zložky zanechávajú ruky jemné a vyživené. Náš Tork Mini zásobník na telové mlieko je kompaktný, takže je ľahko rozlíšiteľný od väčších systémov na mydlo či na dezinfekčné prostriedky. Uzavreté, hygienické doplňovacie fľaše sa rýchlo napĺňajú a zároveň znižujú riziko krížovej kontaminácie.

Toaletný papier


Odporúčané produkty

Zlepšenie hygieny umožňuje ušetriť až 40 % spotreby vďaka nášmu systému Tork SmartOne®. Vďaka vydávaniu len jedného hygienického papiera sa dotknete len jedného listu, ktorý použijete, a spotreba sa zníži. Doplňte ho naším kvalitným hygienickým papierom Tork Advanced pre bezproblémovú hygienu.

Utierky na umývanie


Odporúčaný výrobok

Niekedy dobrá hygiena vyžaduje dobré, jemné vydrhnutie. Naša silná, napriek tomu mäkká, účelovo vyrobené Tork utierky na utieranie pacientov Soft poskytujú dôkladné, jemné vyčistenie s minimálnou námahou. Vhodné na čistenie pleti a povrchu. Utierky na utieranie pacientov sú balené v prenosnom zásobníku v boxe.

Papierové vreckovky


Odporúčané produkty

Pohodlie vďaka hygienickému papieru, ktorý máte po ruke, môže pomôcť vašim pacientom cítiť sa príjemne. Naše extra mäkké Tork papierové vreckovky v atraktívnom zásobníku montovanom na stenu alebo v samostatne stojacom zásobníku Tork papierových vreckoviek môže urobiť jednoduchý a starostlivý rozdiel.

Utierky


Odporúčané produkty

Počas dňa je potrebná priebežnú údržba, ako je utieranie rozliatych tekutín, kvapalín a zvyškov jedál a množstvo utierania rúk. Papierové utierky Tork Plus sú viacúčelové a ideálne na tieto úlohy. Vďaka nášmu prenosnému zásobníku Tork Reflex™ držanému v rukách alebo namontovanému na vozík môžu členovia vášho tímu ľahko uchopiť papier, ktorý potrebujú a presne tam, kde ho potrebujú.

Odpadkový kôš


Odporúčané produkty

Dobrá hygiena sa rýchlo udržiava vďaka nášmu veľkokapacitnému 50 l košu Tork, ktorý sa ľahko čistí. Jeho veko drží odpad skrytý pre lepšiu hygienu. Ľahko sa čistí, vyprázdňuje a dopĺňa našimi silnými a spoľahlivými Tork vreciami do odpadkového koša.