Hand hygiene.tif

Verejné toalety a umyvárne

Udržanie dobrých hygienických štandardy vo verejných toaletách a umyvárňach je jednoduchšie vďaka hygienickým systémom, ktoré si vyžadujú nízku údržbu. Vďaka rýchlej výmene náplne, uzavretým náplniam a vysokej kapacite zásobníkov môžete zabezpečiť dobrú hygienu pre viac návštevníkov a odbremeniť personál na dôležitejšie úlohy. Využite naše jednovrstvové viacúčelové utierky na rýchle utretie škvŕn, vysušenie rúk a zníženie množstva odpadu.

Utierky na ruky


Vysušte si ruky rýchlo, aby ste znížili čakanie v rade a náklady pomocou nákladovo uvedomelého energetického, napriek tomu efektívneho riešenia. Naše Tork Xpress jemné utierky na ruky Multifold sú skvelou voľbou. Vďaka nášmu zásobníku Tork Xpress na utierky na ruky Multifold je spotreba regulovaná pomocou výdaja len jednej utierky naraz. To znamená menej odpadu a väčšiu hodnotu.

Mydlo


Naše extra jemné tekuté mydlo Tork má jemné zloženie pre ideálne pohodlie pre zamestnancov a pacientov a je ideálne na časté umývanie rúk. Extra jemné zloženie je dermatologicky testované a prísady na starostlivosť o pleť sa starajú o citlivú pokožku pri častom umývaní rúk. Mydlo je bez parfumov a farbív, minimalizuje riziko alergických reakcií.

Dezinfekčný prostriedok


Odporúčané produkty

Časté dezinfekcia je kľúčom k prevencii infekcie v každom zdravotníckom zariadení. Môže tiež vysušiť ruky. Náš dezinfekčný prostriedok Tork Alcohol gélový dezinfekčný prostriedok na ruky je vysoko účinný proti širokému spektru baktérií a je v súlade s najprísnejšími európskymi normami účinnosti, ako sú EN12791, EN 1500 a mnoho ďalších. Ku choroboplodným zárodkom je nekompromisný a jemný k pokožke. Použite ich s našimi Tork zásobníkmi na tekuté mydlo s pákou na zabezpečenie dobrej hygieny. Máme tiež menšie fľaše s čerpadlom, ktoré sa umiestňujú na stôl, a vreckové fľaše, ktoré sú k dispozícii na flexibilné umiestnenie a pohodlie.

Toaletný papier


Odporúčané produkty

Používajte menej, dopĺňajte menej a míňajte menej vďaka nášmu zásobníku Tork SmartOne® s veľmi vysokou kapacitou. Dávkovanie po útržkoch znižuje spotrebu o 40 %. Jeho robustný dizajn poskytuje bezproblémovú prevádzku v náročných podmienkach. A veľký kotúč mäkkého hygienického papiera Tork Advanced vyžaduje menej napĺňania a uspokojenie viac návštevníkov.

Utierky


Odporúčané produkty

Počas dňa je potrebná priebežnú údržba, ako je utieranie rozliatych tekutín, kvapalín a zvyškov jedál a množstvo utierania rúk. Papierové utierky Tork Plus sú viacúčelové a ideálne na tieto úlohy. Vďaka nášmu prenosnému zásobníku Tork Reflex™ držanému v rukách alebo namontovanému na vozík môžu členovia vášho tímu ľahko uchopiť papier, ktorý potrebujú a presne tam, kde ho potrebujú.

Odpadkový kôš


Odporúčaný výrobok

Dobrá hygiena sa rýchlo udržiava vďaka nášmu veľkokapacitnému 50 l košu Tork. Jeho veko drží odpad skrytý pre lepšiu hygienu. Ľahko sa čistí, vyprázdňuje a dopĺňa našimi silnými a spoľahlivými Tork vreciami do odpadkového koša.