Healthcare 2.tif

Starostlivosť o pacienta

S cieľom pomôcť podporovať starostlivosť o vášho pacienta a udržať hygienu pre opatrovateľov a návštevníkov ponúkame kompletný sortiment základných prvkov na hygienu rúk a povrchov. Naše šetrné mydlá, jemné multifunkčné utierky, efektívne dezinfekčné a hydratačné pleťové vody sú ideálne pre každý okamih kontaktu pacienta s miestnosťou. A vďaka našim moderným, hygienickým zásobníkom nachádzajúcim sa v okolí sa zvyšuje dodržiavanie hygieny a zabraňuje sa infekcii.

Mydlo


Odporúčané produkty

Tork extra jemné penové mydlo má šetrné zloženie pre ideálne praktické pohodlie pre zamestnancov a pacientov. Extra jemné zloženie je dermatologicky testované a prísady na starostlivosť o pleť sa starajú o citlivú pokožku pri častom umývaní rúk.
Vďaka použitiu v našom Tork zásobníku na penové mydlo s Intuition™ senzorom na bezdotykové dávkovanie alebo ručné dávkovanie, keď je ticho najdôležitejšie, je systém flexibilným partnerom pre dodržiavanie hygieny rúk v izbách pacientov.

Utierky na ruky


Odporúčané produkty

Sušenie rúk je dôležitým krokom, aby sa zabránilo krížovej kontaminácii. Ale hluk zo zásobníkov na utierky na ruky v izbe pacientov môže rušiť tých, ktorí potrebujú ticho, aby sa vyliečili. Naše zásobníky na Tork Xpress papierové utierky na ruky Multifold zaručujú spoľahlivý výdaj utierok po jednotlivých utierkach bez hluku. Tieto papierové utierky Tork Advanced a Premium sú navrhnuté tak, aby urýchlili absorpciu, a aby bolo možné sušenie na dotyk tak, aby bola vrchná vrstva pokožky chránená. Pre extra starostlivosť.

Dezinfekčné prostriedky


Odporúčané produkty

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporúča päť momentov na správnu hygienu rúk v starostlivosti o pacienta. Výrobky Tork sú základom pri každom kroku.
Naše Tork Alcohol dezinfekčné prostriedky na ruky v rôznych formátoch sú k dispozícii na flexibilné použitie. Pacienti, ktorí vidia trpezlivú starostlivosť o svoje ruky pred návštevou, sa cítia, že je o nich dobre postarané. Naše dezinfekčné prostriedky na ruky s obsahom alkoholu obsahujú hydratačné zložky pre extra starostlivosť, pretože hojace ruky musia zostať samy zdravé.

Hydratácia


Odporúčané produkty

Poskytovatelia starostlivosti, ktorí si často umývajú ruky, potrebujú sami zvláštnu starostlivosť. Môžete pomôcť chrániť ruky, ktoré toľkým pomáhajú, naším Tork krémom na ruky & telo bez vône. Bohaté, upokojujúce, hydratačné zložky zanechávajú ruky jemné a vyživené. Náš zásobník Tork Mini krém je kompaktný, takže je ľahko rozlíšiteľný od väčších systémov na mydlo či dezinfekčných systémov. Uzavreté, hygienické doplňovacie fľaše sa rýchlo vymieňajú a zároveň znižujú riziko krížovej kontaminácie.

Toaletný papier


Zlepšenie hygieny umožňuje ušetriť až 40 % spotreby vďaka nášmu systému Tork SmartOne®. Vďaka vydávaniu len jedného hygienického papiera sa dotknete len jedného listu, ktorý použijete, a spotreba sa zníži. Doplňte ho naším kvalitným hygienickým papierom Tork Advanced pre bezproblémovú hygienu.

Utierky na otieranie pacientov


Odporúčaný výrobok

Niekedy dobrá hygiena vyžaduje dobré, jemné vydrhnutie. Naša pevná, napriek tomu jemná, účelovo vyrobená Tork utierka na utieranie pacientov poskytuje dôkladné, šetrné vyčistenie s minimálnou námahou. Vhodné na čistenie pleti a povrchu. Utierky na utieranie pacientov sú balené v prenosnej, dávkovacej škatuli.

Papierové vreckovky


Odporúčané produkty

Pohodlie vďaka hygienickému papieru, ktorý máte po ruke, môže pomôcť vašim pacientom cítiť sa príjemne. Naše extra jemné Tork papierové vreckovky v atraktívnom zásobníku montovanom na stene alebo v samostatne stojacom zásobníku Tork papierových vreckoviek môže urobiť jednoduchý a starostlivý rozdiel.

Papierové utierky


Odporúčané produkty

Počas dňa je potrebná priebežnú údržba, ako je utieranie rozliatych tekutín, kvapalín a zvyškov jedál a množstvo utierania rúk. Papierové utierky Tork Plus sú viacúčelové a ideálne na tieto úlohy. Vďaka nášmu Tork Reflex™ prenosnému zásobníku - držanému v rukách alebo namontovanému na vozík môžu členovia vášho tímu ľahko uchopiť papier, ktorý potrebujú a presne tam, kde ho potrebujú.

Servítky


Odporúčané produkty

Znížte spotrebu servítok vo svojom kútiku na prípravu kávy aspoň o 25 % v porovnaní s tradičnými servítky do zásobníka* pomocou nášho systému Tork Xpressnap servítky do zásobníka. Výdaj jednej servítky naraz znižuje odpad a zlepšuje hygienu. K dispozícii sú v rôznych štýloch a farbách, vďaka čomu môžete prispôsobiť tieto zásobníky a servítky na odovzdanie dôležitých správ.

Odpadkové koše


Odporúčaný výrobok

Dobrá hygiena je rýchlo udržateľná vďaka nášmu ľahko čistiteľnému a veľkokapacitnému 50 l odpadkovému košu Tork. Jeho veko drží odpad skrytý pre lepšiu hygienu. Ľahko sa čistí, vyprázdňuje a dopĺňa našimi silnými a spoľahlivými Tork vreciami do odpadkového koša.