Healthcare 2.tif

Zdravotníctvo

Každé zdravotnícke zariadenie sa zameriava na zlepšovanie kvality života svojich pacientov. Naše hygienické systémy na čistenie rúk sú špeciálne vyvinuté pre opatrovateľov a znižujú riziko infekcie. Takže je pre vašich kolegov jednoduchšie udržať hygienu na vrchole a zamerať sa na to, čo je naozaj dôležité – vynikajúcu úroveň starostlivosti o pacienta. Ako vám môžeme pomôcť lepšie sa starať o váš tím, pacientov a vaše zariadenie?

Pozrite sa na naše výrobky, služby a odporúčania v oblasti zdravotníctva

Starostlivosť o pacienta

S cieľom pomôcť podporovať starostlivosť o vášho pacienta a udržať hygienu pre opatrovateľov a návštevníkov ponúkame kompletný sortiment základných prvkov na hygienu rúk a povrchov. Naše šetrné mydlá, jemné multifunkčné utierky, efektívne dezinfekčné a hydratačné pleťové vody sú ideálne pre každý okamih kontaktu pacienta s miestnosťou. A vďaka našim moderným, hygienickým zásobníkom nachádzajúcim sa v okolí sa zvyšuje dodržiavanie hygieny a zabraňuje sa infekcii.
Naše odporúčania

Ústavná starostlivosť

Vďaka hygienickým normám platným pre ústavnú starostlivosť poskytujete slobodu domova. S cieľom pomôcť vám v starostlivosti o zraniteľných pacientov – a zastaviť šírenie infekcie – vám pomôžeme určiť, kde hygiena rúk funguje najlepšie. Pozrite si náš kompletný sortiment jemných utierok a šetrných výrobkov starostlivosti o pleť pre tých, ktorí si často umývajú ruky. A na podporu správnej hygieny so sviežim dizajnom, ktorý sa ľahko čistí a je kľúčom pre bezpečnosť a hygienu, sme pripravili naše atraktívne zásobníky.
Naše odporúčania

Umyváreň pre lekárov / operačné sály

Zvláštnu pozornosť si vyžaduje hygiena pred operáciou a po operácii. Normy pre umyvárne pre lekárov sú nesporne prísne a nutné, aby sa zabránilo infekcii. Naše odporúčania týkajúce sa hygieny rúk spĺňajú najvyššie normy a sú v súlade s ustálenými protokolmi pre umyvárne pre lekárov a pomáhajú poskytovateľom zdravotnej starostlivosti zabrániť tomu, aby došlo k telesnej ujme. Naše produkty sú k choroboplodným zárodkom nekompromisné, ale tiež pomáhajú chrániť pokožku. Opatrovatelia, ktorí si neustále umývajú alebo dezinfikujú ruky, vedia, aká dôležitá je dobrá starostlivosť o pleť.
Naše odporúčania

Ošetrovňa

Ošetrovne sú frekventované miesta. S každým novým pacientom, novým ošetrovateľom a novým kontaktom s povrchom sa znásobuje riziko prenosu infekcie. Udržiavanie hygieny pred, v priebehu a po ukončení ošetrenia každého pacienta je jediný spôsob, ako zastaviť šírenie infekcie. Tí, ktorí si musia často umývať ruky, oceňujú našu šetrnú, ale efektívnu starostlivosť o pleť a jemné utierky na ruky. A priestor je tesný, takže naše zásobníky sú kompaktné a ľahko použiteľné, pričom vyzývajú k dodržiavaniu hygieny. 
Naše odporúčania

Verejné toalety a umyvárne

Udržanie dobrých hygienických štandardy vo verejných toaletách a umyvárňach je jednoduchšie vďaka hygienickým systémom, ktoré si vyžadujú nízku údržbu. Vďaka rýchlej výmene náplne, uzavretým náplniam a vysokej kapacite zásobníkov môžete zabezpečiť dobrú hygienu pre viac návštevníkov a odbremeniť personál na dôležitejšie úlohy. Využite naše jednovrstvové viacúčelové utierky na rýchle utretie škvŕn, vysušenie rúk a zníženie množstva odpadu.
Naše odporúčania

Umývacia stanica

Naša umývacia stanica je úplne vybavená, aby bolo dodržiavanie hygieny rúk jednoduchšie. Opatrovatelia získajú úplnú podporu pre každý moment hygieny rúk okamihu priamo od pacienta. Zamestnancami, ktorí si často potrebujú umývať ruky, ocenia našu šetrnú starostlivosť o pleť. Naše penové a tekuté mydlá, alkoholové dezinfekcie a krémy účinne, ale šetrne čistia, dezinfikujú a hydratujú ruky. Jemné utierky sušia ruky bez podráždenia. A naše kompaktné zásobníky so systémom dávkovania po jednotlivých útržkoch a zásobníky prípravkov starostlivosti o pleť s uzavretými náplňami zabezpečia hygienu a zabránia krížovej kontaminácii.
Naše odporúčania

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Dining.tif

Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete. Naše odporúčania
Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania
Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania