Foodservice_Washroom_original.png

Vo fascinujúcom štýle

Keď sa po návšteve toalety a umyvárne ľudia chcú o nej ešte neskôr rozprávať, vaša úprava musela zapôsobiť. Chcete svojím podnikaním zapôsobiť a zanechať trvalý dojem? Naše výrobky vo fascinujúcom štýle dopĺňajú vysokú kvalitu dokončenia a materiály luxusných toaliet a umyvární, ktorých dizajn tak žiari. Výnimočná starostlivosť o vašich zákazníkov sa začína tu.

Utierky na ruky


Odporúčané produkty

Ak sa snažíte vytvoriť výborný dojem, záleží na každom detaile. Vďaka našim utierkam na ruky Tork Premium extra soft s QuickDry(TM) sa budú vaši hostia cítiť ako v bavlnke. Ich veľkorysá veľkosť, mäkkosť a rýchla absorpcia poskytujú luxusný dotyk. Zásobník skladaných utierok Tork Xpress™ dopĺňa skvelý zážitok. Je štíhly, diskrétny a k dispozícii v našej línii Image Design, aby poskytol vašej toalete a umyvárni nadčasový vzhľad.

Mydlo


Odporúčané produkty

Bezdotykové, plnoautomatické zásobníky sú ideálné pre toalety a umývárne, kde sa v\žaduje nadštandartná úroveň hygieny alebo prepracovanejší vzhľad. Pre sofistikovanú voňu a bohatú penu doplňte o novinku Tork luxusné penové mydlo jemné.

Toaletný papier


Odporúčané produkty

Ak chcete zanechať dobrý dojem, odporúčame naše kvalitné jemné utierky Tork. Použite náš zásobník hygienického papiera Tork Mini Jumbo na zosúladenie dizajnu s moderným pocitom. Má dostatočnú kapacitu, takže hostia majú papier vždy k dispozícii.

Starostlivosť o vzduch


Odporúčané produkty

Prvý dojem je dôležitý. Vaše toalety a umyvárne privítajú hostí s príjemnou vôňou nášho osviežovača vzduchu Tork kvetinová vôňa do osviežovača vzduchu. Naše špeciálne vyvinuté, vysoko kvalitné vonné oleje sa dávkujú diskrétne z nášho zásobníka osviežovača vzduchu Tork. Poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť vzduchu tým, že neutralizuje pachy a pomôže vám poskytnúť príjemný zážitok na toalete a umyvárni v každom zmysle.

Odpadkový kôš


Odporúčané produkty

Doplňte svoj vzhľad a zvýšte pohodlie svojej toalety a umyvárne vďaka nášmu vysokokapacitnému 50 l odpadkovému košu Tork. Jeho atraktívny dizajn udržuje odpad ukrytý pre príjemné prostredie. Ľahko sa čistí a napĺňa spoľahlivými Tork vreciami do odpadkového koša.

Sanitárny kôš


Odporúčané produkty

Nenápadný sanitárny kôš Tork je k dispozícii aj s dizajnom, ktorý sa bude hodiť k vašim zásobníkom. Vrecia do odpadkového koša Tork sa ľahko vyberajú a vymieňajú a upratovanie je jednoduché.