Washroom.tif

Toalety a umyvárne Plus

Ak chcete pozvať používateľov toaliet a umyvární, aby si oddýchli v príjemnejšom prostredí a postarali sa o viac než len svoje základné potreby, rad Tork toalety a umyvárne Plus má všetko, čo potrebujete. Od našich jemných, komfortných utierok až po náš hydratačný krém, návštevníci s rôznymi potrebami ocenia osobitnú starostlivosť a pozornosť, ktorú poskytujete.

Utierky na ruky


Odporúčané produkty

Vaši návštevníci s rôznymi potrebami ocenia naše Tork jemné utierky Advanced. Okrem rýchleho sušenia rúk majú tieto mäkké, pohodlné utierky silu utrieť škvrny na oblečení a ďalšie výhody. Pri použití so zásobníkom s utierkami v kotúči Tork Matic™ získate bezproblémový a dobre navrhnutý systém s vysokou kapacitou, takže utierky vám nedôjdu. Ba čo viac, jeho dávkovanie jednej utierky naraz reguluje spotrebu a znižuje odpad.

Mydlo


Odporúčané produkty

Ponúknite návštevníkom upokojujúce, hydratujúce umytie rúk naším Tork extra jemným penovým mydlom. Jeho luxusné bezparfémové a nefarbené zloženie redukuje riziko podráždenia pokožky a alergických reakcií. Umývanie je pre každého jednoduché vďaka nášmu Tork zásobníku na penové mydlo Tork s ľahko stlačiteľnou pákou. Švédska reumatická asociácia potvrdzuje, že sa ľahko používa.

Sprchovací gél


Odporúčané produkty

Pre kompletnú starostlivosť pri sprchovaní bez prázdnych fliaš je najvhodnejšie naše Tork tekuté mydlo na vlasy a telo. Ľahko parfumovaný s bohatou krémovou penou zanecháva svieži a čistý pocit. A sprchovanie je jednoduché pre každého vďaka nášmu Tork zásobníku na tekuté mydlo s ľahko stlačiteľnou pákou. Švédska reumatická asociácia potvrdzuje, že sa ľahko používa.

Telové mlieko


Odporúčané produkty

Pridajte extra dotyk láskavosti naším Tork krémom bez parfemácie na ruky a telo. Jeho bohaté zloženie zahŕňa povzbudzujúce hydratačné látky a prírodný vitamín E. Je ideálny pre upokojenie a chráni normálnu, suchú a citlivú pleť. Použite náš Tork zásobník na tekuté mýdlo s ľahko stlačiteľnou pákou. Môžu ho použiť aj ľudia so slabými rukami a vychutnať si celkovú starostlivosť o pleť. Švédska reumatologická asociácia potvrdzuje, že zásobníky Tork s ľahko stlačiteľnou pákou sa ľahko používajú.

Toaletný papier


Odporúčané produkty

Vďaka nášmu dvojitému zásobníku utierok strednej veľkosti Tork vám nikdy nebudú chýbať mäkké utierky. Obsahuje dva plné kotúče našich kvalitných utierok Tork Advanced. Prázdne jadrá zostanú v zásobníku a podlaha zostane čistá.

Starostlivosť o vzduch


Odporúčané produkty

Náš osviežovač vzduchu Tork Citrus má peknú, sviežu vôňu, ktorá dáva každému návštevníkovi príjemný zážitok z toalety a umyvárne. Tento vysoko kvalitný vonný olej je špeciálne vyvinutý na poskytovanie dlhotrvajúcej sviežosti vzduchu a neutralizáciu pachov. Spoločne so zásobníkom osviežovača vzduchu Tork majú vôňu citrusov, aby zakaždým privítali každého hosťa.

Odpadkový kôš


Odporúčané produkty

Doplňte svoj vzhľad a zvýšte pohodlie svojej toalety a umyvárne vďaka nášmu vysokou kapacitnému 50 l odpadkovému košu Tork Elevation. Jeho atraktívny dizajn udržuje odpad ukrytý pre príjemné prostredie. Ľahko sa čistí, vyprázdňuje a dopĺňa našimi silnými a spoľahlivými Tork vreciami do odpadkového koša. K dispozícii je aj nenápadný sanitárny kôš Tork so zodpovedajúcim dizajnom.

Papierové vreckovky


Odporúčané produkty

Vaši hostia sa cítia byť vítaní, ak im ponúkate extra komfort a pohodlie. Napríklad naše Tork extra mäkké papierové vreckovky v atraktívnom zásobníku montovanom na stenu alebo samostatne stojacom Tork zásobníku na papierové vreckovky sú vždy vítané.

Čistič WC sedadiel


Odporúčaný výrobok

Pre hostí, ktorí chcú zvýšenú hygienu, je k dispozícii náš čistič na WC sedadiela.

Papierové podložky na WC


Odporúčané produkty

Poskytujú osobitnú ochranu, ktorá zlepšuje hygienu pomocou Tork papierových podložiek na WC, ktoré môžete spláchnuť. Nástenný zásobník papierových podložiek na WC dosky je tenký, takže sa zmestí na toaletu a do umyvárne.