reflex-M3-kitchen_orginal.jpg

Priestory kuchyne

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je vďaka priemyselným utierkam vyrobeným na túto prácu ľahšie. Od poutierania domu až po jeho dôkladné čistenie vám naše účelovo vyrobené priemyselné utierky pomôžu rýchlo sa s dôverou pustiť do akejkoľvek úlohy.

Utierky


Odporúčané produkty

Počas dňa je potrebné vykonať údržbu, ako je utieranie vody, oleja, tuku a zvyšky potravín – a samozrejme utieranie rúk. Papierové utierky Tork Plus sú viacúčelové a ideálne na utieranie tekutín a ručné stieranie.

Tork zásobník so stredovým odvíjaním

Tork zásobník so stre...

Druh tovaru: : 659000

Tork papierová utierka Plus

Tork papierová utierk...

Druh tovaru: : 101250

Utierky z netkanej textílie


Odporúčané produkty

Zrýchlite svoje upratovanie v zadné miestnosti s našimi čistiacimi utierkami Tork Heavy-Duty na náročné úlohy. Tieto silné, vysoko savé utierky sú schválené pre styk s potravinami a ideálne pre čistenie kuchynského vybavenia a a výborne sajú tuk. Sú vyrobené našou patentovanou exelCLEAN™ technológiou spriadanie peny, vďaka ktorej získate profesionálne výsledky rýchlejšie. Ak chcete znížiť množstvo odpadu, použite náš zásobník na skladané utierky. Vydávanie jednej utierky naraz pomôže zlepšiť hygienu a reguluje spotrebu. 

Zásobník utierky Tork Folded Wiper

Zásobník utierky Tork...

Druh tovaru: : 654000

Tork Heavy-Duty čistiaca utierka

Tork Heavy-Duty čisti...

Druh tovaru: : 530178