Food service.tif

Stravovacie zariadenia

Uspokojenie vašich hostí a zákazníkov tak, že sa budú chcieť vrátiť, je kľúčom k vášmu úspechu. S cieľom pomôcť vám naplniť a prekročiť ich očakávania sme vyvinuli špeciálne produkty pre vaše podnikanie. Naše dodávky, nápady a odborné znalosti vám pomôžu každý deň sa rýchlo postarať o svoju kuchyňu, toaletu a umyváreň aj o stolovanie. Takto budete mať viac času na to, čo je najdôležitejšie, aby ste udržali spokojnosť zákazníkov.

Pozrite sa na naše produkty a riešenia pre vaše podnikanie s potravinárskymi službami

Stolovanie

Doplňte služby a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a kuchynského riadu, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Svoje priestory môžete doplniť aj našimi výrobkami na čistenie povrchov a dezinfekciu.
Naše odporúčania

Kuchyňa

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je ľahšie vďaka priemyselným utierkam na túto prácu. Od poutierania domu až po jeho dôkladné čistenie vám naše účelovo vyrobené priemyselné utierký pomôžu rýchlo sa pustiť do akejkoľvek úlohy s dôverou.
Naše odporúčania

Toalety a umyvárne

Dobré skúsenosti s toaletami a umyvárňami sa priaznivo odrazia na tom, ako budú vaši zákazníci vnímať vaše podnikanie. Značka Tork ponúka širokú škálu vysoko kvalitných výrobkov a systémov do toaliet a umyvární, aby spĺňali všetky štýly či potreby.
Naše odporúčania

Ľahká manipulácia

Naše ergonomické vyhotovenie a funkcie balenia Tork Easy Handling™ zjednodušuje manipuláciu s našimi kartónmi. Personál zariadenia šetrí čas a námahu. Rutinné úlohy sa vykonávajú rýchlo a pohodlnejšie. Šetríte čas a energiu na dôležitejšiu prácu.

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania
Kitchen.tif

Kuchyňa

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je ľahšie vďaka priemyselným utierkam vyrobeným na túto prácu. Od poutierania zadné miestnosti až po jej dôkladné čistenie vám naše účelovo vyrobené utierky pomôžu rýchlo sa pustiť do akejkoľvek úlohy s dôverou. Naše odporúčania
Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania