Stravovacie zariadenia

Uspokojenie vašich hostí a zákazníkov tak, že sa budú chcieť vrátiť, je kľúčom k vášmu úspechu. S cieľom pomôcť vám naplniť a prekročiť ich očakávania sme vyvinuli špeciálne produkty pre vaše podnikanie. Naše dodávky, nápady a odborné znalosti vám pomôžu každý deň sa rýchlo postarať o svoju kuchyňu, toaletu a umyváreň aj o stolovanie. Takto budete mať viac času na to, čo je najdôležitejšie, aby ste udržali spokojnosť zákazníkov.

Pozrite sa na naše produkty a riešenia pre vaše podnikanie s potravinárskymi službami

Stolovanie

Doplňte služby a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a kuchynského riadu, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Svoje priestory môžete doplniť aj našimi výrobkami na čistenie povrchov a dezinfekciu.
Naše odporúčania

Kuchyňa

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je ľahšie vďaka priemyselným utierkam na túto prácu. Od poutierania domu až po jeho dôkladné čistenie vám naše účelovo vyrobené priemyselné utierký pomôžu rýchlo sa pustiť do akejkoľvek úlohy s dôverou.
Naše odporúčania

Toalety a umyvárne

Dobré skúsenosti s toaletami a umyvárňami sa priaznivo odrazia na tom, ako budú vaši zákazníci vnímať vaše podnikanie. Značka Tork ponúka širokú škálu vysoko kvalitných výrobkov a systémov do toaliet a umyvární, aby spĺňali všetky štýly či potreby.
Naše odporúčania

Ľahká manipulácia

Naše ergonomické vyhotovenie a funkcie balenia Tork Easy Handling™ zjednodušuje manipuláciu s našimi kartónmi. Personál zariadenia šetrí čas a námahu. Rutinné úlohy sa vykonávajú rýchlo a pohodlnejšie. Šetríte čas a energiu na dôležitejšiu prácu.

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania
Dining.tif

Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete. Naše odporúčania
Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania