Utieranie & čistenie

Pomôžte svojim zákazníkom dosiahnuť najlepšie výsledky pri čistení s najmenšími ťažkosťami. Pozrite sa na našu širokú škálu profesionálnych čistiacich utierok. Každá utierka je účelovo vyrobená pre špecifické úlohy. So správnou utierkou pre danú úlohu urobíte prácu rýchlejšie a s menším úsilím.
Vyberte si tú správnu utierku
Vyberte si ten správny zásobník

Utieranie a čistenie

Výrobky na utieranie v oblasti výroby

Utieranie, nasávanie rozliatych tekutín či zbieranie prachu a nečistôt sú bežné pre výrobné úkony. Čím rýchlejšie ste hotoví, tým skôr môžete pokračovať v práci. Naše viacúčelové utierky sú silné, pružné a absorpčné. Sú ideálne na udržanie suchého náradia, nepoškvrneného povrchu a funkčných zložitých dielov. Vďaka zásobníku v blízkosti nebude problém nájsť utierku.
Naše odporúčania

Čistenie

Pravidelná údržba, ako je odstraňovanie odolných nečistôt a škvŕn z povrchov, strojov a z náradia, udržuje prestoje na minime. Naše utierky z netkanej textílie – suché alebo použité s vodou, rozpúšťadlami alebo častiacimi prostriedkami – pomáhajú pri čistení. Naše čistiace utierky sú odolnejšie ako papier, vydržia dlhšie a pôsobia rýchlo, aby ušetrili čas a peniaze.
Naše odporúčania

Leštenie

V prípade lesklých, chránených povrchových úprav dosiahne najlepšie výsledky v prípade každého povrchu nanášaním lesku pomocou leštiacej handričky. Kľúčom je použitie účelových utierok, ktorý sú dostatočne jemné, aby nedošlo k poškriabaniu, a zároveň možnosť aplikovať lesk bez námahy. Naše trvanlivé, účelové utierky na leštenie absorbujú a uvoľňujú leštidlo rovnomerne, čím urýchľujú úlohu a efektívne zlepšujú celkový výsledok. 
Naše odporúčania

Umývacia stanica

Ušetrite čas s umývacími stanicami Tork umiestnenými vašim pracovníkom nablízku. Čím skôr si ruky umyjú a vysušia, tým skôr môžu začať s ďalšou úlohou.
Naše odporúčania

Toalety a umyvárne

Značka Tork ponúka širokú škálu vysoko kvalitných výrobkov pre toalety a umyvárne svojich zákazníkov a zamestnancov. V našom sortimente pre toalety a umyvárne nájdete hygienické, bezproblémové a nákladovo efektívne systémy.
Naše odporúčania