Spoločnosti správy a údržby nehnuteľností

Či už ste manažérom zariadenia alebo súčasť upratovacieho tímu, chceme, aby bol váš život o čosi jednoduchší. Ponúkame kompletný sortiment čistiacich prostriedkov, zásobníkov a prostriedkov na podporu predaja značky Tork pre upratovacie firmy a predajcov. Všetko, čo robíme, je navrhnuté tak, aby to vám i vašim zákazníkom pomohlo rýchlo sa postarať o základné čistenie, ktoré každý podnik potrebuje. Vďaka tomu môže mať každý viac času na to, čo je najdôležitejšie pre jeho zákazníkov.

Tork farebný program


Náš farebný program sa dodáva v štyroch farbách, aby bolo možné oddeliť úlohy a aby sa zabránilo kontaminácii. Sú silné na opakované použitie a majú certifikát ISEGA pre kontakt s potravinami.

Tork vlhčené utierky


Tork vlhčené utierky na povrchy ľahko odstraňujú nečistoty, olej a mastnotu. Sú šetrné k pokožke a neobsahujú vône. Dodávajú sa v šikovných, prenosných zásobovacích vedierkach.

Tork utierky so stredovým odvíjaním


Vďaka nášmu systému Tork kotúče so stredovým odvíjaním M2 sa viacúčelový papier na ruky a povrchy postará o všetky druhy ľahkého čistenia a stierania.

Tork jemná čistiaca utierka


Na prácu s čistiacimi prostriedkami a rozpúšťadlami je vhodný náš systém na čistenie Tork jemná čistiaca utierka a W4 systém. Poskytujú silné a savé utierky, ktoré vydržia aj opakované použitie. Sú jemné a pružné. Ideálny na čistenie malých a hladkých predmetov.

Pozrite sa na naše produkty, služby a odporúčania pre spoločnosti zabezpečujúce servis zariadení.

Tork Easy Handling™

Naše ergonomické vyhotovenie a funkcie balenia Tork Easy Handling™ zjednodušuje zaobchádzanie s našimi kartóny. Personál zariadenia šetrí čas a námahu. Rutinné úlohy sa vykonávajú rýchlo a pohodlnejšie. Šetríte čas a energiu na dôležitejšiu prácu. Na základe výskumu sme zistili, že s naším prepravným obalom Tork sa mnohokrát manipuluje pred tým, než sa výrobky rozbalia a nakoniec použijú. Ďalej vieme, že zdravotné problémy súvisiace s prácou, sú medzi upratovačmi bežné v dôsledku náročného pracovného prostredia a ťažkej fyzickej práce. V dôsledku veľkému počtu obalov z hygienických výrobkov, s ktorými sa manipuluje každý týždeň na celom svete, sa domnievame, že môžeme naozaj niečo zmeniť tým, že zlepšíme naše prepravné balenia. Pri použití biometrických údajov a ergonómie môžeme zaistiť, že nájdeme riešenia, ktoré majú dizajn najšetrnejší k používateľom. Dnes máme sériu prepravných obalových riešení, ktoré robia pracovný život rýchlejší, jednoduchšie a ergonomickejší pre našich koncových zákazníkov.
Naše odporúčania

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Dining.tif

Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete. Naše odporúčania
Kitchen.tif

Kuchyňa

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je ľahšie vďaka priemyselným utierkam vyrobeným na túto prácu. Od poutierania zadné miestnosti až po jej dôkladné čistenie vám naše účelovo vyrobené utierky pomôžu rýchlo sa pustiť do akejkoľvek úlohy s dôverou. Naše odporúčania
Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania