Spoločnosti správy a údržby nehnuteľností

Či už ste manažérom zariadenia alebo súčasť upratovacieho tímu, chceme, aby bol váš život o čosi jednoduchší. Ponúkame kompletný sortiment čistiacich prostriedkov, zásobníkov a prostriedkov na podporu predaja značky Tork pre upratovacie firmy a predajcov. Všetko, čo robíme, je navrhnuté tak, aby to vám i vašim zákazníkom pomohlo rýchlo sa postarať o základné čistenie, ktoré každý podnik potrebuje. Vďaka tomu môže mať každý viac času na to, čo je najdôležitejšie pre jeho zákazníkov.

Tork farebný program


Náš farebný program sa dodáva v štyroch farbách, aby bolo možné oddeliť úlohy a aby sa zabránilo kontaminácii. Sú silné na opakované použitie a majú certifikát ISEGA pre kontakt s potravinami.

Tork vlhčené utierky


Tork vlhčené utierky na povrchy ľahko odstraňujú nečistoty, olej a mastnotu. Sú šetrné k pokožke a neobsahujú vône. Dodávajú sa v šikovných, prenosných zásobovacích vedierkach.

Tork utierky so stredovým odvíjaním


Vďaka nášmu systému Tork kotúče so stredovým odvíjaním M2 sa viacúčelový papier na ruky a povrchy postará o všetky druhy ľahkého čistenia a stierania.

Tork jemná čistiaca utierka


Na prácu s čistiacimi prostriedkami a rozpúšťadlami je vhodný náš systém na čistenie Tork jemná čistiaca utierka a W4 systém. Poskytujú silné a savé utierky, ktoré vydržia aj opakované použitie. Sú jemné a pružné. Ideálny na čistenie malých a hladkých predmetov.

Pozrite sa na naše produkty, služby a odporúčania pre spoločnosti zabezpečujúce servis zariadení.

Tork Easy Handling™

Naše ergonomické vyhotovenie a funkcie balenia Tork Easy Handling™ zjednodušuje zaobchádzanie s našimi kartóny. Personál zariadenia šetrí čas a námahu. Rutinné úlohy sa vykonávajú rýchlo a pohodlnejšie. Šetríte čas a energiu na dôležitejšiu prácu. Na základe výskumu sme zistili, že s naším prepravným obalom Tork sa mnohokrát manipuluje pred tým, než sa výrobky rozbalia a nakoniec použijú. Ďalej vieme, že zdravotné problémy súvisiace s prácou, sú medzi upratovačmi bežné v dôsledku náročného pracovného prostredia a ťažkej fyzickej práce. V dôsledku veľkému počtu obalov z hygienických výrobkov, s ktorými sa manipuluje každý týždeň na celom svete, sa domnievame, že môžeme naozaj niečo zmeniť tým, že zlepšíme naše prepravné balenia. Pri použití biometrických údajov a ergonómie môžeme zaistiť, že nájdeme riešenia, ktoré majú dizajn najšetrnejší k používateľom. Dnes máme sériu prepravných obalových riešení, ktoré robia pracovný život rýchlejší, jednoduchšie a ergonomickejší pre našich koncových zákazníkov.
Naše odporúčania

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Dining.tif

Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete. Naše odporúčania
Washroom.tif

Toalety a umyvárne

Urobiť dobrý dojem pri starostlivosti o svojich zákazníkov a kolegov je jednoduché s naším vysoko kvalitným sortimentom do toaliet a umyvární. Všetky odporúčania sú usporiadané tak, aby boli vaše obchodné potreby na prvom mieste. Naše osvedčené kombinácie vám umožnia jednoduchý výber. Rozdelili sme naše odporúčania takto: Naše odporúčania
Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania