Wipingandcleaning.tif

Montované na stenu

Zásobníky na stenu môžu ušetriť cenný priestor a pomôžu znížiť neporiadok. Máme celý rad systémov zásobníkov na stenu navrhnutých tak, aby čo najlepšie využívali priestor, ktorý máte. Široká škála kvalitných špeciálnych utierok je tiež k dispozícii pre každý systém zásobníkov.

Montované na stenu


Odporúčané produkty

Zásobníky na stenu môžu ušetriť cenný priestor a pomôžu znížiť neporiadok. Máme celý rad zásobníkov na stenu navrhnutých tak, aby čo najlepšie využívali priestor, ktorý máte. Široká škála kvalitných špeciálnych utierok je tiež k dispozícii pre každý zásobník. 

Nástenný zásobník


Odporúčané produkty

Zistite presne, koľko papiera zostáva, pomocou tohto zásobníka s odkrytým kotúčom na náročné úlohy. Dávkovanie je bezpečné a presné. Jeho spevnené zuby zo sklovlákna pomáhajú znížiť spotrebu a odpad. Ľahko sa tiež napĺňa a dopĺňa. 

Maxi zásobník so stredovým odvíjaním


Odporúčané produkty

Ušetrite čas na dopĺňanie a chráňte vaše kotúče pomocou tohto vysokokapacitného Maxi zásobníka na kotúče so stredovým odvíjaním, ktorý je odolný voči špliechaniu. Potrebujete iba jednu voľnú ruku, aby ste ľahko uchopili toľko papiera, koľko potrebujete. Doplňovanie je jednoduché. A jeho odolná konštrukcia je ideálna na náročné použitie. 

Zásobník na skladané utierky


Odporúčané produkty

Regulovaná spotreba pomocou tohto zásobníka s funkciou dávkovanie po jednotlivých utierkach. Ľahko sa čistí a jeho dizajn odolný proti striekajúcej vode chráni každú utierku a zabraňuje nečistotám. Cez polopriesvitný kryt vidíte, kedy je potrebné utierky doplniť. Doplňovanie je jednoduché. Flexibilné možnosti montáže umožňujú použiť nástenný držiak alebo, ak nechcete vŕtať, magnety a prísavky.

Zásobník na kotúče so stredovým odvijaním


Odporúčané produkty

Z tohto zásobníka na kotúče so stredovým odvíjaním si jednoducho vezmite, čo potrebujete, jednou rukou. Jeho odolné zuby a robustná konštrukcia umožňujú spoľahlivé a jednoduché použitie aj v najťažších podmienkach. Jeho dizajn odolný voči špliechaniu umožňuje ľahké čistenie a obsah je chránený pred znečistením. Doplňovanie je ľahké vďaka bočnému ochrannému krytu, ktorý sa otvára.

Mini zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním


Odporúčané produkty

S týmto kompaktným Mini zásobníkom na kotúče so stredovým odvíjaním ušetríte ešte viac priestoru. Je určený pre stiesnené priestory. Vďaka dávkovaniu obsluhovanému jednou rukou si môžete vziať to, čo potrebujete ľahko a len jednou rukou. Dizajn odolný voči špliechaniu chráni kotúče. Tento robustný zásobník má extra robustné závesy a odolné zuby, takže sa jednoducho používa a dopĺňa.