Tork Reflex 2015 0434.tif

Systém Reflex prenosný zásobník so stredovým odvíjaním

Eliminujte neporiadok z voľne pohodených papierových kotúčov vďaka tomuto prenosnému zásobníku so stredovým odvíjaním a dávkovaním po útržkoch. Má robustnú rukoväť, ktorá umožňuje ľahké prenášanie alebo pripojenie k vozíkom/stoličkám. Je odolný voči špliechaniu a úplne uzavretý na ochranu papiera. A čo viac, funkcia vydávania len jedného papiera pomáha znížiť spotrebu a odpad.

Sytém Reflex prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním


Odporúčané produkty

Eliminujte neporiadok z voľne pohodených papierových kotúčov vďaka tomuto prenosnému zásobníku na kotúče so stredovým odvíjaním a dávkovanie po jednotlivých utierkach. Má robustnú rukoväť, ktorá umožňuje ľahké prenášanie alebo pripojenie k vozíkom/stoličkám. Je odolný voči špliechaniu a úplne uzavretý na ochranu papiera. A čo viac, funkcia vydávania len jedného papiera pomáha znížiť spotrebu a odpad.

Tork Mini prenosný zásobník na kotúče so stredovým odvíjaním


Odporúčané produkty

Zvýšte efektivitu v rušných prostrediach pomocou nášho prenosného Mini zásobníka na kotúče so stredovým odvíjaním. Je ľahký, možno ho umývať v umývačke a je pripravený na umiestnenie na rôzne miesta. Preneste ho alebo ho upevnite. Extra držiaky na pulty alebo na steny umožňuje použitie jedného zásobníka na viacerých miestach. 

Tork Portable Mini zásobník so stredovým odvíjaním - štartovací balíček

Tork Portable Mini zá...

Druh tovaru: : 658001

Tork Handy box


Odporúčané produkty

Získajte vysokú kapacitu vďaka naším prenosným Handy boxom. Tento zásobník z lepenkovej škatule má elegantné držiaky, ktoré uľahčujú nosenie, takže budete mať vždy zabezpečené obrúsky po ruke. Je určená na vydávanie len jednej utierky naraz, čo pomáha kontrolovať spotrebu a eliminovať odpad.

Tork priemyselná čistiaca utierka

Tork priemyselná čist...

Druh tovaru: : 520371

Tork Handy Bucket


Odporúčané produkty

Vezmite si čerstvú, vlhčenú utierku všade tam, kde ju potrebujete, vďaka Tork Handy Bucket. Vydáva len jednu utierku naraz a je určené na ochranu obsahu a udržanie vlhkosti utierok na dlhú dobu. Toto odolné vedierko môžete dopĺňať znovu a znovu, čo je veľmi efektívne z hľadiska nákladov. Môžete pridať aj svoje vlastné preferované zloženie. 

Tork Low-Lint čistiaca utierka

Tork Low-Lint čistiac...

Druh tovaru: : 190492

Tork Low-Lint čistiaca utierka

Tork Low-Lint čistiac...

Druh tovaru: : 190491