Tork Easy Handling™

Naše ergonomické vyhotovenie a funkcie balenia Tork Easy Handling™ zjednodušuje zaobchádzanie s našimi kartóny. Personál zariadenia šetrí čas a námahu. Rutinné úlohy sa vykonávajú rýchlo a pohodlnejšie. Šetríte čas a energiu na dôležitejšiu prácu.

Box Tork Easy Handling


K dispozícii pri papierových utierkach v kotúčoch a skladaných papierových utierkach a pri toaletnom papieri.

Upratovači trávia svoje dni vykonávaním fyzickej práce, ktorá môže byť pre ich telo namáhavá. Ak obmedzíte zaťaženie vášho tímu, každý vyhrá menšou bolesťou chrbta a vyššou efektivitou. To je dôvod, prečo má Box Tork Easy Handling praktické úchyty na nosenie v jednej alebo oboch rukách. Pridané perforácie na škatuľke navyše umožňujú jej ľahké otvorenie, vyrovnanie a likvidáciu.

Plastové vrecko Tork Easy Handling


K dispozícii pri skladaných utierkach na ruky a pri toaletnom papieri Tork SmartOne®.

Keď nemáte veľa času a úložný priestor je obmedzený, nepotrebujete, aby vám balenie zaberalo ešte viac vašich dní, či potrebného priestoru. To je dôvod, prečo má plastové vrecko Tork Easy Handling perforované otvory na bočnej a hornej časti, ktoré pomáhajú pri jeho otvorení. Keďže vrecko je samonavíjacie, zaberá minimálny priestor na polici a jednoducho sa vyhadzuje, keď je už prázdne. Váš tím bude tiež spokojný so šikovnými rukoväťami, ktoré uľahčujú nosenie.