Potravinársky priemysel

Výzva, ktorej čelíte každý deň, je pracovať rýchlo a efektívne pri zachovaní všetkých povrchov a strojných zariadení v dokonale čistom stave. Aby sme vám pomohli urýchliť čistenie, ponúkame produkty vyvinuté práve pre vaše podnikanie. Môžeme zefektívniť upratovanie a urýchliť čistenie strojov, riadu, povrchov a rúk. Získate tak viac času na to, čomu sa vaša firma venuje – výrobe potravín a potešeniu zákazníkov.

Pozrite sa na naše odporúčania pre potravinársky priemysel

Výrobky na utieranie v oblasti výroby

Udržujte hladký chod výroby s utierkami, ktoré rýchlo vsiaknu škvrny a odstránia zvyšky potravín. Máme celý rad utierok schválených na styk s potravinami a zásobníkov, ktoré sú odolné voči špliechaniu, aby ste mohli udržať všetko hygienické a bezproblémové. Ručné umývanie, leštenie nástrojov, utieranie povrchov pre prácu v kuchyni – máme to, čo potrebujete.
Naše odporúčania

Čistenie

Získajte hygienické výsledky efektívnejšie a udržte stroje v chode a v čistote. Majte naše trvanlivé utierky schválené pre styk s potravinami a hygienické zásobníky poruke. Takto sa namáhavé drhnutie a pravidelná údržba vykonávajú rýchlejšie. A vy sa môžete sústrediť na to, čo je najdôležitejšie, teda na výrobu jedla.
Naše odporúčania

Umývacia linka

Pomôžte svojmu tímu tráviť viac času pri výrobnej linke s pohodlnejším a efektívnejším spôsobom, ako dôkladne umyť a osušiť ruky. Naše odporúčania pre umývacie linky môžu pomôcť zabrániť šíreniu baktérií pred prácou, počas alebo po nej.
Naše odporúčania