Office_Building_Superwide.tif

Kancelária

Bez ohľadu na to, či ste v malej kancelárii alebo vo veľkej kancelárskej budove, značka Tork ponúka to, čo potrebujete. Všetci trávime veľa času na pracovisku, takže vieme, že hygiena je pri práci rozhodujúca. Dobrá hygiena pri práci ukazuje, že sa staráte o svojich zamestnancov. Tiež to pomáha znížiť počet dní práceneschopnosti. Naša ponuka sa odvíja od toho, čo potrebujete pre vynikajúcu toaletu a umyváreň až po praktické riešenia pre kútiky na prípravu kávy. Ak máte zabezpečené vlastné stravovanie, môžeme pomôcť vašim hygienickým ambíciám aj tam.

Hygiena robí biznis. Zistite ako.

Tork Office Trend Report 2016

EY3A6827.jpg
The quest for smarter, healthier and more sustainable solutions to meet higher employee expectations is changing how companies see their offices, with implications for how facility managers and cleaning companies need to think about office hygiene. Read more in Tork Office Trend Report.

Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako môže Tork skvalitniť hygienický štandard a proces čistenia vo vašej spoločnosti?

Stačí, ak nám pošlete správu.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zadajte svoje meno
Zadajte svoje priezvisko
Zadajte správnu e-mailovú adresu
Doplňte prosím názov společnoti
Doplňte prosím telefón
Zadajte svoju správu
500  
Please populate recaptcha
Tento formulár si vyžaduje podanie Vašich kontaktných údajov, aby sme mohli odpovedať na Vaše otázky prostredníctvom e-mailu. Oboznámte sa s našimi Podmienkami používania a Zásadami ochrany osobných údajov, aby ste získali podrobné informácie o tom, ako spravujeme a chránime Vaše osobné údaje.
Potvrďte, že ste si prečítali informácie týkajúce sa osobných údajov a podmienok používania.
Boli by sme radi, keby sme Vám mohli zaslať exkluzívne ponuky a novinky o produktoch a službách Tork. Poskytnutím Vašich údajov súhlasíte s tým, že budete kontaktovaní emailom. Pozrite si naše podmienky používania a stratégiu ochrany osobných údajov, kde nájdete podrobný popis, ako chránime a spravujeme Vami poskytnuté dáta.

Ďakujeme, vašu správu sme prijali.

Zatvoriť