Office_Building_Superwide.tif

Kancelária

Bez ohľadu na to, či ste v malej kancelárii alebo vo veľkej kancelárskej budove, značka Tork ponúka to, čo potrebujete. Všetci trávime veľa času na pracovisku, takže vieme, že hygiena je pri práci rozhodujúca. Dobrá hygiena pri práci ukazuje, že sa staráte o svojich zamestnancov. Tiež to pomáha znížiť počet dní práceneschopnosti. Naša ponuka sa odvíja od toho, čo potrebujete pre vynikajúcu toaletu a umyváreň až po praktické riešenia pre kútiky na prípravu kávy. Ak máte zabezpečené vlastné stravovanie, môžeme pomôcť vašim hygienickým ambíciám aj tam.

Hygiena robí biznis. Zistite ako.

Tork Office Trend Report 2016

EY3A6827.jpg
The quest for smarter, healthier and more sustainable solutions to meet higher employee expectations is changing how companies see their offices, with implications for how facility managers and cleaning companies need to think about office hygiene. Read more in Tork Office Trend Report.

Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako môže Tork skvalitniť hygienický štandard a proces čistenia vo vašej spoločnosti?

Stačí, ak nám pošlete správu.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zadajte svoje meno
Zadajte svoje priezvisko
Zadajte správnu e-mailovú adresu
Doplňte prosím názov společnoti
Doplňte prosím telefón
Zadajte svoju správu
500  
This form asks for your contact details so we can respond to your inquiry via email. Have a look at our terms of use and privacy policy for a detailed description of how we protect and manage your submitted data.
Please confirm that you have read the information concerning the personal data and the terms of use.
We’d love to send you exclusive offers and news about Tork products and services. By providing your details you agree to be contacted by us via email. Have a look at our terms of use and privacy policy for a detailed description of how we protect and manage your submitted data.

Ďakujeme, vašu správu sme prijali.

Zatvoriť