Základné toalety a umyvárne

Ak potrebujete nákladovo efektívne toalety a umyvárne s nízkymi nárokmi na údržbu, kam vchádzajú mnohí používatelia a rýchlo vychádzajú von, sú tie správne komponenty vrátane robustných hygienických systémov nevyhnutné. Naše zásobníky vydávajúce naraz len jednu utierku a toaletný papier môžu pomôcť kontrolovať spotrebu. A čo viac, naše veľkokapacitné mydlové a papierové náplne pomáhajú poskytovať konzistentné služby bez nutnosti vyčlenenia zdrojov na čistenie a údržbu.

Utierky na ruky


Odporúčané produkty

Suché ruky vám zabezpečia menšie rady a náklady vďaka jednoduchým, efektívnym utierkam. Naše Tork Singlefold jemné utierky na ruky poskytujú vynikajúcu hodnotu. Vďaka nášmu zásobníku na Tork Singlefold utierky na ruky je spotreba regulovaná výdajom len jednej utierky naraz. Budete mať stály prísun návštevníkov bez toho, aby vám došli zásoby.

Mydlo


Odporúčané produkty

Naše Tork mydlo v spreji je ideálne pre toalety a umyvárne s vysokou návštevnosťou poskytuje až 3 000 ručných umytí na jedno naplnenie. Vďaka riadenému zásobníku toto mydlo vydrží dlho a je nákladovo efektívne. Naše zásobníky na mydla Tork sú certifikované a ľahko použiteľné pre upratovačov a všetkých hostí, dokonca aj tých, ktorí nemajú silné ruky. Ich funkčný dizajn udržuje nízke náklady a podporuje dobrú hygienu všetkých návštevníkov toaliet a umyvární.

Toaletný papier


Odporúčané produkty

Znížte spotrebu utierok až o 40 % vďaka nášmu zásobníku utierok Tork SmartOne™, ktorý vydáva naraz len jednu utierku. Tento extra-vysokokapacitný zásobník je robustný a je navrhnutý na prácu vo veľmi drsnom prostredí. Náplň našich papierovách utierok Tork Advanced zaistí kvalitnú a bezproblémovú prevádzku a nízke nároky na údržbu.

Starostlivosť o vzduch


Odporúčané produkty

Reguluje pachy medzi čisteniami pomocou nášho dlhotrvajúceho a vysoko kvalitného osviežovača vzduchu Tork Citrus. Vďaka nášmu osviežovaču vzduchu a zásobníku Tork je vôňa koncentrovaná. Vonný olej neutralizuje pachy, zanecháva príjemnú vôňu až 24 hodín denne. Indikátor hladiny umožňuje zistiť, kedy je potrebné ho naplniť. Doplňovania sú rýchle a jednoduché. Dlhotrvajúca čerstvosť vzduchu je efektívna a účinná.

Odpadkový kôš


Odporúčané produkty

Vybavte svoje toalety a umyvárne naším vysokokapacitným 50 l odpadkovým košom Tork. Ľahko sa čistí a napĺňa spoľahlivými Tork vreciami do odpadkového koša. Diskrétny sanitárny kôš Tork je tiež k dispozícii so zhodným dizajnom.