Izby

Vďaka pozornosti, ktorú venujete detailom, sa budú vaši hostia vo svojej izbe cítiť ako doma. Naše výrobky na osobnú hygienu, čistenie povrchov a dezinfekciu vám môžu pomôcť zabezpečiť vašim hosťom svieži, čistý a pohodlný pobyt každý deň.

Toaletný papier


Odporúčaný výrobok

Vďaka nášmu systému Tork Mid-size toaletný papier sa vám papier nikdy neminie. Je ideálny pre izby hostí, kde je dôležitá bezproblémová funkčnosť a atraktívny dizajn. Doplňovanie je jednoduché a pohodlie je zaistené vďaka nášmu prémiovému Tork jemnému toaletnému papieru.

Tork dvojitý zásobník na toaletný papier v kotúči strednej veľkosti

Tork dvojitý zásobník...

Druh tovaru: : 557500

Tork Mid-size toaletný papier

Tork Mid-size toaletn...

Druh tovaru: : 127530

Papierové vreckovky


Odporúčaný výrobok

Poskytnite väčší komfort a pohodlie pre vašich hostí s našimi mimoriadne jemnými a absorpčnými Tork papierovými vreckovkami. Dodávajú sa v kompaktných lepenkových škatuliach, takže hostia ich môžu mať vždy po ruke.

Tork zásobník na papierové vreckovky

Tork zásobník na papi...

Druh tovaru: : 460013

Papierové vreckovky na tvár Tork Extra Soft Premium

Papierové vreckovky n...

Druh tovaru: : 140280

Čistenie a dezinfekcia povrchov


Odporúčané produkty

Naša ponuka papierových utierok, čistiacich utierok a zásobníkov na rýchle a efektívne čistenie a dezinfekciu povrchov pomôže ušetriť čas a námahu. Úlohy sú rýchlo hotové vďaka správnym utierkam vybratým pre danú úlohu.

Tork vlhčené utierky na čistenie povrchov

Tork vlhčené utierky ...

Druh tovaru: : 190594

Tork Low-Lint čistiaca utierka

Tork Low-Lint čistiac...

Druh tovaru: : 190492

Rozetky


Odporúčaný výrobok

Naše hygienické Tork rozetky pod nápoje na jedno použitie sa dodávajú v rôznych farbách, aby zabezpečili ochranu vášho nábytku a vytvorili správny obraz.

Tork biela rozetka - s vlnovkou

Tork biela rozetka - ...

Druh tovaru: : 474474

Tork rozetka slonová kosť

Tork rozetka slonová ...

Druh tovaru: : 474455

Koktailové servítky


Odporúčané produkty

Urobte každú príležitosť špeciálnou pre vašich hostí pomocou vysoko kvalitných, jemných a absorpčných servítok Tork. Vyberte si z radu moderných dizajnov a klasických farieb. Ľahko sa zosúladia s prestieraním stolu. Okrem toho môže naša vlastná potlač zmeniť každú príležitosť na výnimočnú a zároveň podporiť vaše podnikanie.