Hotel.tif

Hotely

Zaistite svieži, čistý a pohodlný pobyt pre svojich hostí každý deň. Naše výrobky na osobnú hygienu, čistenie povrchov a dezinfekciu môžu pomôcť vášmu tímu rýchlo sa postarať o detaily čistenia, takže budete mať viac času, aby sa vaši hostia cítili ako doma.

Pozrite si naše odporúčanie pre rôzne hotelové prostredia

Stolovanie

Doplňte služby a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete.
Naše odporúčania

Kuchyňa

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je ľahšie vďaka priemyselným utierkam vyrobeným na túto prácu. Od poutierania domu až po jeho dôkladné upratanie vám naše účelovo vyrobené priemyselné utierky pomôžu rýchlo sa pustiť do akejkoľvek úlohy s dôverou.
Naše odporúčania

Toalety a umyvárne

Dobré skúsenosti s toaletami a umyvárňami sa priaznivo odrazia na tom, ako budú vaši zákazníci vnímať vaše podnikanie. Ponúkame sériu zásobníkov a náplní, aby vám pomohli vytvoriť ten správny dojem.
Naše odporúčania

Izby

Vďaka pozornosti, ktorú venujete detailom, sa budú vaši hostia vo svojej izbe cítiť ako doma. Naše výrobky na osobnú hygienu, čistenie povrchov a dezinfekciu vám môžu pomôcť zabezpečiť vašim hosťom svieži, čistý a pohodlný pobyt každý deň.
Naše odporúčania

Ostatné oblasti

Každé miesto dotyku je príležitosťou, ako zapôsobiť na svojich hostí. Zabezpečte všade svieže, čisté prostredie vďaka našim bezproblémovým hygienickým systémom a príslušenstvu. Máme všetko, čo potrebujete, aby ste vytvorili a udržali nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú chcete.
Naše odporúčania

Chcete vedieť viac o iných oblastiach zamerania?

Dining.tif

Stolovanie

Vytvorte dojem a atmosféru, ktorú sa snažíte dosiahnuť, kombinovaním servítok a prestieranie, ktoré sú prispôsobené aktuálnej téme. Či už podávate rýchle občerstvenie, len nápoje alebo jedlo s piatimi chodmi, môžete ušetriť čas a peniaze s výrobkami, ktoré poskytujú efektivitu a funkcie, ktoré potrebujete. Naše odporúčania
Kitchen.tif

Kuchyňa

Udržať kuchyňu, reštauráciu, bar alebo kaviareň hygienickú a sviežu je ľahšie vďaka priemyselným utierkam vyrobeným na túto prácu. Od poutierania zadné miestnosti až po jej dôkladné čistenie vám naše účelovo vyrobené utierky pomôžu rýchlo sa pustiť do akejkoľvek úlohy s dôverou. Naše odporúčania
Wiping and Cleaning 1.tif

Utieranie a čistenie

Udržte tempo pri každodenných úlohách vďaka odolným hygienickým utierkam a zásobníkom, keď máte utrieť rozliaty olej alebo urobiť záverečnú úpravu. Máme to, čo potrebujete, keď to potrebujete. takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie. Naše odporúčania