Teplovzdušné sušiče rúk

Jet Air Dryers.png

Teplovzdušné sušiče rúk

Rozmýšľate o sušičoch rúk do toaliet a umyvární?

Nepredávame sušiče rúk, ale vieme, čo je vhodné pre našich zákazníkov. Každé toalety a umyvárne sú iné. Hygiena, hodnota, pohodlie alebo vzhľad môžu byť pre vás najdôležitejšie. Keďže pravdepodobne investujete do zariadenia na niekoľko rokov, ju dôležité, aby ste sa presvedčili, že naozaj spĺňa vaše potreby.

Uvádzame niekoľko vecí, o ktorých sa naši zákazníci domnievajú, že je užitočné ich vedieť o sušičoch rúk:

Time efficient.png  Úspora času?
Sušenie rúk pomocou sušiča rúk môže chvíľu trvať a môže ho naraz vykonávať iba jedna osoba. Ste pripravení na dlhé rady, keď príde naraz veľa ľudí? Návštevníci vašich toaliet a  umyvární by sa do nich a z nich mali dostať rýchlo. Sušiče na ruky potrebujú 10 – 45 sekúnd na osobu, a keď príde veľa ľudí naraz, je potrebných niekoľko sušičov, aby nevznikali rady a používatelia si neutierali ruky do nohavíc.
 
Papierové utierky je potrebné dopĺňať, ale zobratie utierky trvá len sekundu a potom daná osoba uvoľní miesto ďalšiemu používateľovi. Spôsobuje vám veľa ľudí naraz problém v niektorej z vašich toaliet a umyvární?
 
Serving multiple needs.png   Splnenie viacerých potrieb?
Sušiče rúk slúžia len na sušenie rúk dospelých. Ako sa postaráte o potreby všetkých návštevníkov toaliet a umyvární? Chcete, aby tieto toalety a umyvárne spĺňali potreby každého používateľa. Vysokorýchlostné sušiče rúk sú vynikajúce na sušenie rúk, ale to je jediný účel, na ktorý sú vyrobené.
 
Papierové utierky sa tiež postarajú o všetko od umývania tváre, fúkania nosa až po úpravu rúžu a môžu ich používať aj deti. Majú používatelia niektorej z vašich toaliet a umyvární iné potreby ako sušenie rúk?
 
Comfortable environment.png  Príjemné prostredie?
Sušiče rúk môžu byť hlučné a zvyčajne nie sú zosúladené s ďalším toaletným príslušenstvom. Nebudú pôsobiť rušivo na vašom pracovisku? Vaše toalety a umyvárne by mali byť vizitkou vášho zariadenia. S vysokorýchlostnými sušičmi rúk dosiahnete úroveň hluku až 90 dB1. Môže to spôsobovať znepokojenie iných hostí alebo ľudí mimo toaliet a umyvární.
 
Papierové utierky treba dopĺňať, ale dokonale sa hodia do každých toaliet a umyvární a nebudú pôsobiť rušivo. Máte nejaké toalety a umyvárne, v ktorých chcete navodiť pocit pokoja?
 
The full picture.png  Komplexné riešenie?
Za sušiče rúk hovoria nízke prevádzkové náklady, ale nespomína sa nákup, inštalácia a vykonávanie servisu. Dostávate za svoje peniaze maximálnu hodnotu? Vo svojich toaletách a umyvárňach potrebujete poznať skutočné náklady a zabezpečiť primeranú hodnotu za vynaložené peniaze. Vysokorýchlostne sušiče rúk sľubujú, že budú lacnejšie z dôvodu nízkych prevádzkových nákladov, do rovnice na výpočet skutočných nákladov však musíte pripočítať náklady na nákup, inštaláciu a servis.
 
Papierové utierky majú omnoho nižšie fixné náklady, ale na druhej strane sa prevádzkové náklady líšia podľa počtu používateľov. Máte toalety a umyvárne, v ktorých je nesmierne dôležité poznať náklady?
 
Cost efficient.png  Nákladová efektívnosť?
Finančná návratnosť sušičov rúk môže byť dlhšia, ako sa očakáva, ak potrebujete dostatok zariadení na to, aby ste si poradili s požiadavkami veľkého počtu ľudí naraz. Poznáte úrovne návštevnosti svojej toalety a umyvárne? Vaše toalety a umyvárne by mali byť nákladovo efektívne bez ohľadu na počet používateľov. Vysokorýchlostné sušiče rúk majú nižšie prevádzkové náklady, ale čas návratnosti môže byť dlhý, pretože potrebujete dostatok sušičov na to, aby ste si poradili s veľkým množstvom návštev naraz, aj keď je zvyčajný počet používateľov nízky.
 
S papierovými utierkami platíte za to, čo používate. Prevádzkové náklady môžu byť vyššie, ale vždy odrážajú skutočný počet používateľov. Máte nejaké toalety a umyvárne, kde je nákladová efektívnosť kľúčovým faktorom?
 
Minimal cleaning.png  Minimálne čistenie?
Baktérie sa pri sušení vzduchom môžu rozfúkať. Môže váš tím dostatočne často upratovať, aby zostali toalety a umyvárne zdravé? Návštevníkom toaliet a umyvární chcete ponúknuť zdravé alternatívy sušenia rúk. Môže sa zdať, že vysokorýchlostné sušiče rúk potrebujú minimálny servis, musia sa však pravidelne čistiť, aby zostali zdravé, pretože zvyšky zo špinavých rúk končia v sušičoch.
 
Papierové utierky treba dopĺňať, ale sú vždy zdravé, pretože sú chránené, až kým sa ich používateľ nedotkne. V ktorých z vašich toaliet a umyvární je uvedené dôležité? 
 
Maximum hygiene.png  Maximálna hygiena?
Viacero používateľov sa dotkne povrchu toho istého sušiča rúk. Ako zabránite kontaminácii? Používanie toaliet a umyvární nikdy nesmie byť na úkor hygieny. Používatelia, ktorí sa obávajú, že sa dostanú do kontaktu s baktériami iných ľudí, niekedy vnímajú otvorené a spoločné vysokorýchlostné sušiče rúk ako menej hygienické.
 
Papierových utierok sa dotkne len jeden používateľ a spĺňajú požiadavky toaliet a umyvární, pre ktoré je hygiena najrozhodujúcejšia. Máte nejaké toalety a umyvárne, kde je hygiena mimoriadne dôležitá?
 
 
 

Na čokoľvek si pomyslíte, sme tu, aby sme vám pomohli zefektívniť vaše toalety a umyvárne. Bude nám potešením poradiť vám, alebo urobiť audit vašich toaliet a umyvární. Len sa nás opýtajte.